Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pattanásos lányok, ha a...

Pattanásos lányok, ha a barátotok áthívna ott aludni magához, akkor mit csinálnátok a bőrötökkel, mert sminkben nem lehet aludni, de ha a barátotok meglátna úgy annak meg ugye nem nagyon örülnétek?

Figyelt kérdés
Ez még csak elméleti kérdés még nem hívott,csak az a baj,hogy csúnya a bőröm és nem tudom akkor mit csinálhatnék vele. :/

2018. ápr. 2. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De most is látja, nem? Sminken keresztül is látszik. Hidd el, hogy nem érdekli :) Nálam legalábbis egyiket sem érdekelte.
2018. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Szia, fiú vagyok. Amikor átjön a barátnőm, nem szeretem ha sminkben van, sztem smink nélkül sokkal szebb. Amikor aludni készülődunk, mindig kozos arcmosas van, es neha van par pattanása de egyátalán nem izgat. Teljesen természetes emberi dolog hogy időről időre pattanása van valakinek, főleg tini korban. Ne izgulj miatta
2018. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem szimplán látott már smink nélkül, nem kell ebből nagy ügyet csinálni.
2018. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebben semmi gáz.

Udvaroltam már olyan lánynak, aki gyönyörű volt, de az arca tele volt vele (amúgy ezt leszámítva még az arca is nagyon szép, kedves volt). De mégis kit érdekelt ez az egy dolog? Nem lett semmi baj ebből.

2018. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát,de nekem elég csúnyák is szoktak lenni.És ez eleve kevesebb önbizalmat ad. :(
2018. ápr. 2. 15:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok.

Na és? Nem is ez számít leginkább az arc szépségében.

2018. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de én nem tudom leküzdeni a félelmem,azzal kapcsolatban,hogy meglátna alapozó nélkül piros pattanásokkal. :(
2018. ápr. 2. 15:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne aggódj rajta.
2018. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég problémás a bőröm. Régebben nekem is nagyon sok pattanásom volt az arcomon, ma már szerencsére csak ritkán jön ki egy-kettő, úgyhogy legalább nem gyulladt, vörös. Azonban a helyük meglátszik, így foltos az arcom, itt-ott hegek is vannak rajta. Valamint eleve tök tágak a pórusaim, az arcomon mitesszerek is vannak. Szóval ez így összességében nem szép és járok kometikushoz, bőrgyógyásznál is voltam már, én is odafigyelek rá és ápolom, de a jelenlegi állapota a max., amit ki tudok hozni belőle és én már ennek is örülök.


A hétköznapokon, ha megyek valahová, akkor szoktam sminkelni. Egyrészt azért mert úgy jobban nézek ki, nem látszódnak a bőrhibáim valamint egy kis szempillaspirál, szemceruza, szemöldökzselé is sokat dob rajtam. Jobban érzem úgy magam és én még szeretek is sminkelni. Ugyanakkor itthon és olyan emberek között, akik közel állnak hozzám már el tudom ezt engedni...nem volt egyszerű, mert azért tényleg nem szép, egy pattanásos vagy heges bőrre senki nem fogja azt mondani, hogy szép, mert nem az és én is tartottam tőle, hogy mit gondolnak róla. Ugyanakkor rájöttem arra, hogy ezeket az embereket nem ez érdekli, nem azért vannak mellettem, mert milyen facxa csaj vagyok és milyen szép a bőröm, hanem azért mert kedvelnek, szeretnek, élvezik a társaságom és értékesnek tartanak. Tehát alapvetően nem az a fontos, hogy milyen a bőröd vagy hogyan nézel ki (nyilván az ember olyannal jön össze, aki tetszik neki, tehát ez is fontos, de nem a tökéletesség a lényeg). Illetve az is igaz, hogy nem lehet ezt a végletekig húzni, tehát egyszer úgyis kiderül és még annyi csomó minden van, amit az ember próbál takargatni, mert értelemszerűen mindenki a legjobb oldalát szeretné mutatni, de ha közelebbről megismerik egymást, több időt együtt töltenek, akkor azért már nem nagyon maradnak ilyen titkok és akkor már ez abszolút nem probléma.


Én ebben az esetben kisminkelve mennék, majd este lemosnám. Nyilván így is látja, este is és reggel is, de neked talán ez így megnyugtatóbb, hogy picit "fokozatosabb" és nem rögtön smink nélkül mész át. Azért este már benne vagytok a programban, beszélgettek, filmeztek, esztek meg nem tudom mit csináltok, szóval nem erre figyeltek és eleve sötétben alszotok, az ember álmosabb is és nem figyel a részletekre :), reggel pedig már szerintem téged sem fog zavarni.

2018. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen volt olyan hogy púderben aludtam ilyenkor.

Egyébként olyan púder, ami jó bőrhibákra. Nyugtatta a bőrt. (Müller: cv)


Most egyébként durván pöttyös az arcom. Tervezem is kivizsgáltatni magam. Ha most lenne párom engem is aggasztana hogy mit gondolna. De lehet bevállalnám ilyen fejjel. Szokja meg hogy ilyen vagyok. Felnőtt fejjel már az első randikra sem készülök különösebben. Ilyen vagyok, tetszik vagy nem tetszik, döntse el. :D

2018. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!