Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

S. O. S.31 éves férfi vagyok az elmúlt fél évben szőrős lett a hátam ami szörtüszőgyulladásokkal jár hogy a P. CSÁBA tudnám úgy eltüntetni őket, hogy az ne legyen ciki? Ne is pattogjon ki mert elég fehérbőrű vsgyok!?

Mennyi a kozmetikusnál egy ilyen mutatvány? Mennyibe kerül? Most géppel nyírom, igaz nem vagyok olyan mint csubakka de ciki! Jön a nyár meg csaj is van a dologba!!!

2010. jún. 11. 21:07  Privát üzenet  

A válasz
Én kozmetikus vagyok, 2000 Ft-ért szoktam ilyet csinálni, ha Pesten keresel esetleg valakit, akkor ott szerintem több, de érdemes megkérdezni!

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2010. jún. 11. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
38-39 éves férfi hogy öltözzön, hogy fiatalos, de ne gyerekes legyen?
Lányok,160 centis férfi nagyon alacsony nektek? 22 éves.
Hogyan oltozzon divatosan egy 30 eves ferfi?
Mutatnátok divatos 16-20 éves férfi öltözködést, hajviseletet? Mindennapi érdekelne, emo és rocker kizárva.
Hol találok ilyen típusú férfi nadrágokat? /16 éves srác/
Ajánlanál 3-4 ezer forint körüli férfi parfümöt aminek kellemes illata van? Bátyámnak lenne 21 éves.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!