Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsó és szép...

Hol lehet olcsó és szép koszorús lány ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés

Hamarosan koszorús lány leszek egy esküvőn, de nem találok ruhát, ami igazán tetszene. Párat találtam, de azok nem nagyon fogtak meg.

Köszi az értelmes választ.



2018. ápr. 7. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok Én is,idén 2 esküvőn is koszorúslány leszek és Mégjó,hogy időben elkezdtünk nézelődni,mert sajnos sehol nem lehet kapni normális ruhát.Nagyon sok helyen jártunk,de ha nem olyan 2000évek elején divatban lévő óriás abroncsos habos-babos rikító ruhát szeretnél akkor sajnos nincs nagyon más opció mint a varratás.Nekem végül mindkét ruhámat Bélavári Zita fogja tervezni,a menyasszonyok ruhája is onnan lesz így ez nálunk kézenfekvő volt.Szerintem nézz szét Zita oldalán,nagyon sok szép ruhája van.
2018. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, bár nekünk nincs meg szabva, hogy milyen ruhát választhatunk. Én inkább olyan habos-babos, abroncsos ruhát vennék, mert néztem nem ilyeneket, de azok igen bénák voltak. Körül nézek, hátha találok egyet. Köszi még egyszer.
2018. ápr. 8. 15:26
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Írta, hogy olcsó ruhát szeretne. Szerintem Zita ruhái nem ez a kategória..
2018. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!