Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, ha néha...

Mennyire gyakori, ha néha barna néha zöld a szemem (pupilla állásától függ)? Többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából arra gondolok, hogy a szivárványhártyám érdekes tagolású, ugyanis a pupilla körüli rész gyakorlatilag barna, majd olyan mintha alatta egy második rétegben éles tagolással zöld a szemem. (Hozzá még hogy apám zöld szemű, szőke, anya mély barna szemű barna hajú.) Szóval ha tág a pupillám akkor barna, ha szűk akkor inkább zöldbe hajló. Nem találkoztam hasonlóval, de ez mennyire gyakori?

2018. ápr. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem ritka dolog. Nekem is néha zöldek, néha kéknek tűnik a szemem.
2018. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést én tettem volna fel..tegnap kutakodtam ez iránt. (Nemigen találtam semmit 😀 26/N
2018. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!