Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Komolyan, miért ilyen büdösek...

Komolyan, miért ilyen büdösek az emberek?

Figyelt kérdés

Nemcsak nyáron, állandóan érzem buszon metrón az embereken ezt az izzadt áporodott lábszagot is....

Nem igaz hogy vki nem lehet egy kicsit igényesebb..



2018. ápr. 9. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy normális, emberi dolog. Aki nyáron is dolgozik pl egy irodában, reggel 8-tól délután kettőig, annak igenus beizzad a lába, és nincs lehetősége megmosni, mielőtt metróra ül. Hidd el, ő sem azért utaznak büdös lábbal, mert élvezik, hanem, mert nincs más választásuk.
2018. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Mert igénytelenek. A felnőtt kapcsolatokban van egy fazon, aki büszkélkedett, hogy nem mos naponta fogat, és röhögött, hogy mások mindennap tiszta ruhát vesznek. És ő nincs egyedül ezzel.


Plusz szeretik híresztelni, hogy a napi zuhany káros.

2018. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos igaz. Csak azt nem értem hogy nem érzik magukon? Meg mikor valakinek mosatlan haj szaga van..... nem érzi???? Én még azon vagyok ledöbbenve hányan nem mosnak fogat. Vonattal járok suliba faluról, sajnos van szerencsém reggelente megtapasztalni.Főleg idősebb korosztálynál gyakori, sokszor dumálnak mellettem és olyan büdös a pofájuk hogy majdnem megfulladok ahogy próbálom visszatartani a lélegzetem. Még úgy is érezni hogy csak mellettem ül. Alap dolog lenne fogat mosni mielőtt elindulsz otthonról. Amikor meg még kávéval is vegyítve van a száj szag na arra nincsenek szavak. Normálisan felöltözött dolgozó emberek aztán nem képes fogat mosni???
2018. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Kedves kérdező! Szivesen megszagolnálok egy 12 orás melo után mennyire vagy parfüm illatu! Kicsit gondojjmá bele az emberek java a napi megélehésért küzd,dolgozik szakadásig és legtöb esetben nemazért mert igénytelenek hanem mert melo után nincs lehetőségük lezuhanyozni......
2018. ápr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Mert nem tisztálkodnak rendszeresen/rendesen. Én nagyon sokszor tapasztalok olyat, hogy messziről teljesen ápoltnak, igényesnek tűnő nők borzalmas szagcsíkot húznak maguk után. Szépen belőtt frizura, smink, lakkozott körmök, gondosan összeállított outfit, és a parfümfelhővel vegyült testbűz. Én úgy veszem észre, hogy sokszor altájékról jön a szag, sokan egyszerűen nem törődnek ezzel vagy nem tudják, hogyan kellene tisztán tartani az intim részeiket. Itt is sokszor olvastam már, hogy sokan károsnak titulálják az intim mosakodót, a törlőkendőket, vagy épp a tisztasági betéteket. Persze nem csak a nőkkel van gond, sokan pl kiröhögik azt a férfit, aki pisilés után megtörli magát, esetleg nedves törlőkendőt használ.

Az is benne van szerintem, hogy nem mindenkinek ugyanolyan a szaglása, sokan egyszerűen nem érzik magukon, hogy büdösek.

2018. ápr. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

5.

Egyetertek veled, en is szoktam neha erezni notarsaimon az altajekrol jovo szagot. Ez azert van, mert sokan nem tudjak, hogy a combtore is kell dezodort hasznalni. Ha nem is mindig, de ahogy melegszik az ido, mar kell. Ahol a comb es a nemi szerv talalkozik, oda kell kenni golyos dezodorral. Sot, nekem a menzeszem elott egy nappal, es a menstuaciom elso napjan meg telen is budos szagom lenne, ha nem hasznalnek oda is dezodort.

Az a baj, hogy egyszeruen nincs ez benne a koztudatban, a reklamokban is csak a honaljukat dezodoraljak az emberek. Pedig a combto es a honalj egy ugyanaz szempontjabol. Ezen a ket helyen vannak a testen masfajta izzadsagot termelo mirigyek, mindketto szoros alapbol, ha nem szortelenitik, es mindketto hajlat, test es vegtag talalkozasa.

2018. ápr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
5 vagyok, azért én nem gondolnám, hogy jót tesz az intim környéken a dezodor. A napi zuhanyzáson kívül napi többszöri rövid tisztálkodással kellene megelőzni a szagok kialakulását, mint írtam szerintem erre nagyon alkalmasak a különböző nedves törlőkendők, valamint a tisztasági betét megfelelő gyakorisággal cserélve. Így dezodor nélkül sem fog az ember alja szagcsíkot húzni :)
2018. ápr. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért senki nem tökéletes ez így rendben is van. Fizikai munkánál nehéz ilyen dolgokra figyelni egyébként. Mondjuk ha építkezésen kint dolgozik 8 órát a tűző napon nem nagyon tud mti csinálni szerencsétlen... Leizzad stb. Akármi lehet. Vagy épp sietett és elfelejtette befújni a cipőjét/lábát. Ez nem igénytelenség abban az esetben, ha véletlen fordul elő. Bár a többi utasnak nem kellemes ebben a fülledt, meleg időben, az tuti... Az, hogy valaki 8 órás műszak után nem babaszappan illatú az úgy oké, de mikor reggel ülök a buszon (8 előtt) akkor is van 2-3 rettentő büdös ember. 3-4 üléssel arrébb érezni az illatukat, és senki nem ül melléjük soha. Tudom, mert gyakran látom őket, és mindig ugyanolyan büdösek. :S Nem csak az kellemetlen, hogy kénytelen vagy szagolni, hanem ha a közeledbe van, és azon parázol nehogy azt higgyék te vagy ennek a kellemes illatnak a gazdája :'D
2018. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

A válaszolók szerint tényleg ugyanolyan szaga van egy nyáron frissen megizzadt, egyébként ápolt embernek, meg egy igénytelen, havi egyszer zuhanyzó állatszagú prolinak?

Csak mert én előbbire még soha nem hallottam senkit panaszkodni, hogy büdös lenne. Nyáron a nap végére senki se rózsaillatú, ez van, nem sok embert zaklat fel. A párommal mindketten izzasztó munkát végzünj, aztán mégsincs oroszlánszagunk, egy friss izzadtság nem büdös.

Akire sokan panaszkodnak hogy büdösek, azok általában az igénytelen tahók. Náluk ennyi a magyarázat, igénytelenek. Nincs igényük az ápoltságra, higiéniára, ennyi. Plusz aki sok szemetet eszik, annak szagosabb lesz az izzadsága.

2018. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
6-os szerintem neked inkább valami fertôzésed lehet, ha napi tisztálkodás mellett így bûzlesz ott lent. És nem normális dezodorozni a combtövet, csak szólok.
2018. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!