Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri vennei egy gyanta...

Megéri vennei egy gyanta melegítőt?

Figyelt kérdés
Többe kerülne mint kozmetikusnál vagy az idő amit pepecselnék vele nem érné meg ? Tapasztalatok? Egy patron meddig birja ki? És mennyibe kerülnek a lehúzópapirok?
2018. ápr. 14. 16:45
 1/1 anonim válasza:
nezd, onmagaban otthon gyantazni rossz. nekem nem megy, masnak lehet. nekem patronosok van, de ugye azt labra lehet csak normalisan hasznalni, ezert vettem melegitoset is, de nem jott be. ugye alapbol nem mindegy milyen iranyba kened fel, hogyan huzod le stb, mert ha valmi nem jo szep veralafutasos lesz, arrol nem is beszelve, magadnak mennyivel rosszabb erzes letepni. hosszu tavon lehet olvsobb mint a kozmetikus, de sokkal lassabb es macerasabb, ragad utana minden. nekem meger annyir hogy havonta otthagyok 7 ezret (teljes lab, honalj, bajusz, intim) a kozmetikusnal es akkor fel ora alatt meg is vagyok
2018. ápr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!