Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az alakom szerintetek?...

Milyen az alakom szerintetek? Fogynom kéne?

Figyelt kérdés

[link]


Kb olyan az alakom, mint a képen látható nőnek, persze az arcot meg a bőrszínt ne nézzétek.

A melleim elég kicsik sajna.


16l vagyok, 167cm, ehhez 65 kiló.


Szerintetek? Jó ez az alak? Vagy a fenekemről/combomról le kéne még adni? Kilóban szerintetek mennyit?


Köszi a válaszokat!!



2018. ápr. 18. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Kb. 5 kilót ledobhatsz.
2018. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Ne hallgass erre a majomra. Magadra hallgass. Majd akkor dobd le ha neked nem tetszik. Nekem tetszik. De magadnak felelj meg és utána várd tőlem.
2018. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy hallottam, hogy az ideális testsúlyt úgy kell kiszámolni, hogy a magasságodnak veszed az utolsó 2 számjegyét és kivonsz belőle 10-et. Ennek ellenére szerintem csak akkor fogyj, ha nem vagy magaddal megelégedve, ne azért, mert más azt mondja. Amúgy szerintem nincs baj az alakoddal:)
2018. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Dogos vagy. Hangsulyoz a vonalaidat szuk szabasu nadraggal es felsovel.

N/34

2018. ápr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját véleményt tudok adni, ahogyan mások is. Nekem az ideálom alak terén a vékony(túl vékony szinte nem is létezik) és nem nagy mellekkel+fenékkel, hanem hozzá illően kicsivel/közepessel(tehát arányos). Igazából a kis mellekkel igy nincs bajom, de alapból nem is elsődleges szempont. A nagy pedig egyenesen taszít.


Őszintén szólva ez az alak nem is tetszik, de nem is csúnya, amolyan átlagos, túlságosan is. Nekem kissé husis, nem igazán fog meg :/ A combot, feneket hatarozottan kisse vastagnak találom.

Hogy mennyit kene fogyni kilóban ahhoz nem értek, nem tudom besaccolni. Látásra döntöm el, hogy tetszik vagy sem, nem egy szám alapján.

Én valamennyi fogyást javaslok, de mint említettem ez saját vélemény, teljes mértékben ízlés kérdése. Szinte mindenki mást mond... egyértelmű választ úgy sem kapsz.

Szerintem cselekedj úgy, ahogy jónak érzed! :) Lényegében bármilyen alakod is van kapni fogsz ugyan úgy negatív és pozitív kritikákat is. Végeredményben pedig elvileg csak 1 fiúnak kell tetszeni :D

2018. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
A képen látható lánynak semmi baja nincs. Itt a Gyk-n van pár alak, aki minden ilyen kérdésre azt írja: fogynod kell :) Pedig egyáltalán nem.
2018. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló alakom van, de szerintem nem kell fogynod. Ha arányos vagy akk semmi aggódni valod :) például en hiába próbálkozom fogyni semmi nem változik, pedig edzem es nem eszek sokat. Szval no problem! Es nem kell fogynod:)

L

2018. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!