Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz kerekebb a fenék...

Mitől lesz kerekebb a fenék és a mell?

Figyelt kérdés
Nincs bajom a külsömmel annyira, csak engem kicsit zavar,hogy hiába van csipőm,ha nagyon kisfiús az alakom. Tulajdon képpen elég kicsi a mellem és a fenekem picit lapos.( bár tudom arra kevés az esély hogy a mellem nőjjön, de megműtetni nem fogom).van ötletetek mi segit? Torna ,táplálkozás,krém ,ilyesmik
2018. ápr. 20. 23:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A 14. Válaszolónak: köszi a választ. A bicikliről nem tudtam h segít majd kiprobálom ^^
2018. ápr. 21. 00:14
 12/19 anonim válasza:
En tudok tanacsokat adni irj ram ha gondolod:) eleg sokat foglalkozok a testemmel es mivel kisebb melleim vannak ezert jobban raedzek a seggemre es a combikaimra:D mivel ugyis azt szeretik a pasik ha szex kozben is tudjak markolni a csaj popsijat akar (de ez igan hosszu folyamat mig eredmenyt fogsz latni magadon) 18L
2018. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Ramone ***** válasza:

Ugyan nincs mit ... A bicikli ugyanúgy a fenék és comb izmokat dolgoztatják mint a guggolás


A cicijeid miatt meg ne aggódj mert jómagam is kis cici parti vagyok tehát van "igény" a kisebb mellekre is mert nem mindenki bukik a nagy didkókra :)

2018. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valamit tornáznod kellene rendszeresen. A popsin biztos segít. A cicin nem hiszem, de rengeteg kis mell rajongó pasas van:)
2018. ápr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:). Már aki normállisat írt. Csak egy valami amut elég sokan irtatok hogy sok pasi szeretni a kis mellet. Az oké de én nem vonzódok igazán a pasikhoz ..D. Szóval amiatt nem tartok hogy bajuk lesz a mellemel vagy a fenekemmel én szimplán csak magam kedvéért szeretném formázni az alakom
2018. ápr. 21. 06:34
 16/19 anonim válasza:
A nőkhöz vonzódsz ?
2018. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen. De ebbe semmi extra nincs. Ezt csak azért irtam ki h ne azt lássák hogy azért szeretnék változtatni mert hogy a pasik kedvéért. Vagy ilyesmi
2018. ápr. 21. 10:21
 18/19 anonim válasza:

Uram ég...

Egy leszbike csak vagyol :)

2018. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen. Miért gondolom nem baj :D
2018. ápr. 21. 14:03
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!