Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a szakáll elfogado...

Szerintetek a szakáll elfogadott manapság?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy a nőknek manapság vonzó a szakáll vagy inkább a borostát preferálják. (persze most azt tegyük félre hogy van akinek inkább a szakáll áll jól mint a csupasz arc.) Illetve ha a férfi úgy alapjáraton bejön nektek de viszont a szakáll taszít titeket akkor megtudnátok békélni azzal hogy szakálla van? 19-25 év körüli nők véleményére lennék kíváncsi. :)

2018. ápr. 23. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam a szakál előny. Főleg a kecskeszakál tetszik nagyon.
2018. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Én a kör és a kecskeszakállat szeretem. Egyébként igen, megtudok vele békülni, ha nekiállna növeszteni. :) ha igényes akkor nincs vele baj
2018. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha jól áll az illetőnek, kifejezetten vonzónak találom!
2018. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kecskeszakáll ocsmány, mert "lelóg" az illető arcáról. A rövid, arcról NEM "lelógó" szakáll szebb, feltéve, ha jól is áll az illetőnek.


Bár van, olyan is, akire szőrrel is meg nélküle is legszívesebben ráugranék!

2018. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj utolsó:


Kinek mi tetszik. Szerinted ocsmány a kecskeszakáll szerintem meg nem. Nekem pl a rövid szakáll nem tetszik mert túl snassz és unalmas a számomra.


Nekem még az olyan kecskeszakáll is tetszik ami kétágú.

Mondjuk metalhead/goth lány vagyok (valahogy a kettő között állok félúton) lehet ezért is tetszenek az "extrémebb" szakállak. Felőllem még akár színes is lehet. Mert az is jól nézhet ki. Pl a kékre vagy a vörösre festett kecske szakáll szerintem irtó jól néz ki.

2018. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat akkor úgy látszik nem olyan "nagy" hátrány ha egy férfinak van szakálla a mai világban :)
2018. ápr. 23. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem....nem szoktál körbenézni az utcán? Én kb pont ugyanannyi szakállas férfit látok, mint nemszakállasat...:D Sosem volt hátrány a szakáll...ahogy a csupasz arc sem...mivel ízlések és pofonok.
2018. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a korszakall es a borosta tetszik.

Es ha meg szemuveges is...akkor kivalo!😊😊

2018. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a punci is tetszik szakállal.
2018. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!