Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Biztonsági borotvát hogyan...

Biztonsági borotvát hogyan tisztítsam, ápoljam?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Azért vásároltam, mert meguntam hogy a 3-4 pengés többezer forintos Gillette borotvafejek viszonylag hamar elkopnak és nagyon kellemetlen, mikor már "nyúzzák" az arcbőrt. Ellenben az "egypengés" borotva nagyon gazdaságos és még "szárazon" is használható. Ráadásul jóval kellemesebb is a használata, olyan "retro feeling". :)


Viszont szeretném tudni, hogy hogyan tisztítsam és tartsam karban, hogy még sokáig kiszolgáljon engem?

(Pl. szükséges borotválkozás és elmosás után kívül-belül szárazra törölni minden alkalommal?)


2018. ápr. 23. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló borotvám van, én úgy szoktam tisztítani hogy minden használat után alaposan megtörlöm (fényes legyen a felület), szétszedve/kinyitva, külön a pengét is (nyilván óvatosan), és úgy teszem el.
2018. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Akk ezek szerint jó volt az ahogy csináltam, mert ezt csináltam én is.


Én még azt láttam hogy a fejet kicsit meglögybölik alkoholban: https://www.youtube.com/watch?v=7QWsfN37SyE&t=140s

2018. ápr. 30. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!