Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak epillálás után?...

Mit csináljak epillálás után? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most először próbáltam ki, és utána kis piros pöttyök lettek a lábamon. Ti mit szoktatok használni? Azt olvastam, hogy gyulladásgátló krémet vagy körömvirágkivonatot kell rákenni. Lehet mást is? Milyen gyorsan tűnnek el a pöttyök? Egyiket se találtam, ezért gyantázás utáni olajos kendővel kentem be. Ez mennyire segít rajta? Előre is köszi a válaszokat és bocsi a tudatlanságomért :(

2018. ápr. 25. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenkinek pöttyös lesz a lába epilalas után. Kinek jobban, kinek kevésbé, attól függ, hogy érzékenyebb e a bőröd. Nekem nagyon piros szokott lenni, ezért én inkabb estefelé szoktam epilalni, és másnapra elmúlik a pirossag. Vagy ha napközben, akkor próbálok addig nem napra menni, vagy hosszú gatyát veszek. Néha bekenem testápolóval, de körömvirág krémmel is kenheted (de általában nem szoktam kenegetni).
2018. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nálam ami bevált: mindenkép kádban,tusolo alatt epilálok(sil epil7).,szárazon nem mert nagyon kipöttyösödök .epilálás után ujra megmosom a lábam arc mosakodo géllel. Ez fertőtlenit nincs benne alkohol.nem szárit.aztán jőhet a szokásos kokuszos testápolom :)
2018. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat! :)
2018. ápr. 25. 21:52
 4/4 anonim válasza:
Nekem a krémek nem váltak be utána, mert szerintem eltömítik a szőrtüszőt. Egyedül a hintőpor segített nekem. Nem is volt piros utána és szőrbenövés sem volt :)
2018. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!