Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 23 évesen a 70c melltartóméret...

Dalmi23 kérdése:

23 évesen a 70c melltartóméret milyennek számit?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem mert fogalmam sincs hogy nagy vagy kicsi? Van rajtam egy kis felesleges súly 23L

2018. ápr. 30. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém G kosár, nem érzem nagynak és nem is mondják annak (inkább kicsinek). De ez inkább öltözködéstől függ szerintem. Világos színek, mély kivágás, derék kiemelése.
2019. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt kicsit furcsa hogy 23 évesen nemtudod megállapítani magadtól hogy ez kicsi vagy nagy.

Nem lehet ennyiből megmondani. Számít a testsúly, a magasság is. Mert bár így hangozhat úgy hogy egy dögös, nagy mellű vékony csaj vagy, de az is lehet hogy egy nagyon alacsony, alma alkatú, aki felül vékony, de alul túl széles, így már egyáltalán nem tűnik nagynak.

2019. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
22 leszek lassan, én se tudom megállapítani magamtól. Mindenki másmilyennek látja. Egyébként az alma alkat alul vékony, a hasa nagy... 70-es hátméret szinte kizárt náluk (normál testsúlynál).
2019. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ez sokat függ a magasságodtól, testalkatodtól. Ha például ilyen modellesebb, monoton alkatod van, és vagy 180 cm magas, ahhoz ideális a kis mell.


De ha vagy mondjuk 170 cm, ahhoz szerintem 23 évesen kicsinek számít. Én 15 vagyok és nekem 75B, de én monoton alkatúbb vagyok.

2019. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazad van bocsi, nem alma hanem körte
2019. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most akkor had találjam ki hogy ezt a kérdést csak azért írtad ki hogy olvasgashasd hogy nagy a melled. Szánalmas :D


Bár az én picike A-s mellemnél lehet hogy nem szánalmasabb :DD a fene egye meg

2019. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Borzasztoan kicsi.

-közepes az kb 90/D körül van

-nagy 95/F fölött már talán nagy.

Nálunk a családba a legkisebb kebel unomatesomnak 90/E mindenki másnak nagyobb.

2020. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A legjobb. 70=felul vekony C=atlagnal kicsit nagyobb cici
2020. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

*18

A C nem nagyobb az átlagnál max közepes.

Nagy egy G-H kosár ,de a C az max közepes.

Viszont igazad van aban ,hogy C-D kosárnál nem kell nagyobb mert csak fáj tőle az ember háta,tudom miről beszélek G kosáral, én is jobban örülnék egy szép D kosárnak max E nek ,de az nagyon max.

Kérdező igaza van ,hogy nagyon szép kecses vékony alakod lehet a C kosár nem nagy ,de bőven elég,ne akarj nagyobatt.

2020. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!