Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Köldök piercing? Tovább lent.

Köldök piercing? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek az nem nagy gond ha egy picit gerdén lötték át a köldököm?? Máma voltam és rendes tetováló szalonba csinaltattam. Akinek volt mar ilyennel dolga az adjon tanácsot. Mert azon is gondolkoztam hogy kiveszem és késöbb ujra lövetem, bár már egyszer át volt szúrva úgyhogy nem tudom hogy mi lenne a helyes.

#Köldögpiercing
2018. máj. 8. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Először nekem is ferdén lőtték. Én kivettem és 1-2 hét múlva visszakellett mennem (azt már ingyen megcsinálta és egyenesen lőtte). Arra is figyelj, hogy egyenesen állj, húzd ki magad.
2018. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) és akkor ha ujra szeretném lövetni kb 1-2 hét mulva??
2018. máj. 8. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát azt ott kérdezd meg, az is lehet hogy aztmondják, hogy 3 nap múlva menj vissza.
2018. máj. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a lövésnek több hátránya is van. Az egyik, hogy nem tudják pontosan eltalálni a helyet, ahova tervezed, az eszköz miatt. Lehet, hogy másodszorra sikerülne, de nem érdemes kockáztatni. Ha téged zavar, vedd ki és várj 1-2 hónapot, aztán keress egy másik szalont ahol nem lövik, hanem szúrják.


Ez is nagyon gyorsan megvan, és nem annyira fájdalmas mint hiszed. Egy perc az egész. Az előnye, hogy te mondod meg pontosan hova szeretnéd, és mivel a tűt könnyebb irányítani, pontos és szép lesz. Ráadásul nem roncsolja úgy a szöveteket mint a lövésy ezért gyorsabban is gyógyul. Árban nagyjából egyformák, inkább a helytől függ. Szerintem semmiképp ne lövesd mégegyszer, mert nagy az esélye hogy megint nem leszel vele elégedett. Sokat megér az, hogy pontosan olyan legyen amilyennek elképzelted, és csak pár másodperccel trt tovább. Állítólag, ha többedszer szúrják, de gondolom azért sokszor nem tesz jót a bőrnek.

2018. máj. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!