Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen számotokra az ‘álomszem...

Milyen számotokra az ‘álomszem’? Illetve Nektek milyen színű szemeitek vannak?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy imádom a szemeket és azok színeit. Lehet zöld, fekete, heterokróm, a bánat tudja, szerintem mindegyik gyönyörű^^

Na de. Kezdem is:

•Amiért megbolondulok, az a sötétbarna, már-már a pupillával egybeolvadó feketés-barnás szín.

•Nekem kék szemem van, abból a kicsit sötétebb. Elmegy.

•Linkelek képet, lehet róla megmondani a frankót, illetve ha ti is szúrtok be önkéntes jellegűen pikcsört, megköszönöm :3


A szemem (elég közelről, csak vaku):

—> [link]


Akinek a sajátja az álma, elismerésem <3

~16/L



#zöld #kék #fekete #szemszín ##piros ##heterokrómia
2018. máj. 13. 22:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Sajnálatos módon nekem nem töltötte be a saját retinám, úgyhogy csapó kettő:

[link]

2018. máj. 13. 22:54
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A sötétkék szem nagyon tetszik, de a fekete is elmegy. A zöldeket és a szürkéket nem bírom, nekem olyan furcsák és groteszkek.

Amúgy gyönyörű szemed van! Sötétkék az örök kedvenc.

2018. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem fényviszonyoktól függően sötétszürkétől világoszöldig változó színű szemem van, szerintem és mások szerint is nagyon szép.

Ezen kívül még a világoskék és a heterokróm tetszik. A barna olyan semmilyen, a sötétkékkel az a baj, hogy nem látszik az írisz körül a gyűrű, pedig az nekem nagyon fontos, szerintem anélkül nem szép egy szem, akármilyen színű.

2018. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A párom szeme az én álomszemem: annyira sötétbarna, hogy már feketének tűnik és imááááádom. Hozzá hosszú szempillái vannak hozzá és olyan gyönyörű férfi léttére.


Az én szemem nagyon halványkék, szinte áttetsző (az ismerőseim mindig azt mondják, hogy olyan mint a víz) és a külső széle sötétkék. A bal szemem viszont a pupilla körül sárga és az írisz egy része is. A szemfehérjében pedig van egy apró anyajegy.

2018. máj. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:

Nincs ilyen "álomszemem", alapvetően a kékek tetszenek de pl. barátom szeme is sötétbarna.

Az enyém hasonló kék mint a tied, csak körülötte van egy sötétszürke gyűrű. Ha fáradt vagyok, van hogy az egész szürke és egybeolvad a gyűrűvel. Egy csomóan azt hiszik, hogy csak kontaktlencse.

2018. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Sötétkék és világoskék között mindig másmilyen, és van a közepében egy sötétzöldtől világoszöldig terjedő gyűrű.
2018. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem sötét barna szinte fekete szemem van és én nekem kendvencem az összes világos szem. Gyűlölöm a barnát és annak az összes sötét árnyalatát. A fekete..... az szerintem csak a feketéknek áll jól. (Érzem most megbántottam sokmindenkit beleértve magamat)
2018. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem sötét barna és a crushomnak is. Na itt az álom imadoooom😍😍😍😭😭❤️❤️
2019. ápr. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Az én édesemnek is ilyen, mint neked, és imádom férfiakon a sötétkéket, olyan drágakőszerű v. mittomén, de férfiakon az a legszebb szerintem, de a fekete is elég jó, mint fentebb írtam.
2019. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zűd!
2019. máj. 19. 21:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!