Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vörösnek látszódik a fényképek...

Vörösnek látszódik a fényképeken a hajam. Befestettem szőkére, és a képen egyáltalán nem olyan, mint élőben. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy? A kérdésedről süt a butaság. A fénykép a rossz, nem a Te hajad. Meg kell tanulni értelmes fotót készíteni...
2010. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
miért?te festett szőke vagy?mertha nem,nem tudhatod.és nemcsak 1képen látszik vörösesnek,hanem az összesen,ami készült.ráadásul nemis csak 1 fényképezővel hanem különbözőekkel.és nem véletlenül kérdeztem hogy "Tapasztalatok?"
2010. jún. 14. 18:23
 3/18 anonim ***** válasza:

Első válaszadó....te minek reagálsz egy kérdésre, ha lövésed sincs a válaszról??

Kérdező: sajna nekem is szokott ilyen lenni, de nekem legtöbbször akkor, mikor már festés után megmostam egy párszor. Neked rögtön festés után ilyen???

ha úgy kezdett el vörösödni, hogy festés után már párszor megmostad, tudom ajánlani a shaumának a direkt szőke hajra való samponját. Ilyen lilás színű flakonban árulják. Kezd el használni....tényleg jó.

2010. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem értem, most akkor csak képeken vöröses vagy élőben is?

mert a képen lehet szerkeszteni, akkor nem a hajaddal van a baj. de ha élőben is vöröses akkor esetleg leszívathatod (nekem is csak utána lett normális szőke)

2010. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem,élőben teljesen szőke.csak a képeken vöröses:S
2010. jún. 14. 18:37
 6/18 A kérdező kommentje:
igen,sajnos rögtön festés után ilyen lett:S
2010. jún. 14. 18:38
 7/18 anonim válasza:
Érdekes téma. (Fényképészeti szempontból csatlakoznék...) Vakus képeken tapasztalható? Vagy folyamatos fénynél (izzólámpa, energiatakarékos, higanygőz/nátrium - utca)?
2010. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

a leginkább vöröses szürkületkor,estefelé szokott lenni. amikor erősen süt a nap,egész jó a színe:D de ha se napsütés nincs,se sötétség akkor is vörösesXD

összefoglalva:csak akkor szép,ha sok fény van:D

2010. jún. 14. 19:31
 9/18 anonim válasza:
Érdekes. Lemenő napnál előfordulhatna az, hogy a melegebb fények teszik vörösessé. Elég csak a világos házfalakra gondolni, amint a nap narancsossá, vörösessé színezi azokat... Este... Akkor milyen megvilágítás? Lámpa/vaku... S ha lámpa, akkor milyen?
2010. jún. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
használok vakut, a legvörösebbnek akkor tűnik,mikor nincs semmilyen lámpa,csak a természetes fény:D (ami estefelé már elég kevés)XD
2010. jún. 14. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!