Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 157cm magas lány...

Szerintetek 157cm magas lány 69 kg az nagyon dagi vagy csak cuki husis? Ki melyiket szereti jobban inkabb a husis lanyokat akiken van mit fogni vagy a sovany lanyokat?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem dagi és igen elhízott.

159 centi vagyok, 50-51 kg, sportolok és enyhén izmos is vagyok.

Szóval hozzám viszonyítva eléggé kövér vagy.


Sportolj és élj egészségesen a saját egészséged érdekében.

Most lehet, hogy lesz..rod az egészséged, hisz fiatal vagy, de ez később meg fogja magát bosszulni.

Plusz, ha még szülni is fogsz gyereket, akkor akár 80 kg-s is leszel majd, ha így haladsz.

2018. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nálam nem kérdés hogy a husisabbat, de azért nem a 120kg-ra gondolok :) ;)

A tiéd szerintem ideális. :)

F.

2018. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én 160 cm vagyok, és 50 kg. Teljesen normál a testalkatom, nem vagyok sovány. Ha rajtam +19 kiló lenne akkor már egyértelműen elhízott lennék, és nem cuki husis. Ha 10 kilót fogynál mèg akkor is lenne rajtad felesleg, de legalább nem tennéd tönkre az izületeid, mert a magasságodhoz képest egy a súly nagyon sok!
2018. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Dagi. En 164 vagyok es 55 kg. Sportolok es megis van rajtam mit fogni szeretik az alakom a pasik.:) ne ezzel nyugtasd magad,hogy rajtad van mit fogni.:D szerintem az en feszes popsimba elobb belemarkolnanak mint a tiedbe. Ugyhogy kezdj el edzeni meg normalisan enni ,hogyha nem akarsz tovabb hizni. Most meg nem lehetsz veszes,de a kilok csak mennek fel ugy,hogx eszre sem veszed. Nem rosszindulatbol irtam ezeket.
2018. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen kövér. Vonj le 100-at a centiből, elvileg az a felső határ kilóban. És hiába szereti bárki is a husibb lányokat ez már nem husibb hanem kövér. Legalább ismerd be magadnak..
2018. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Két lány barátom kb ilyen magasak, az egyik 50-55 kg a másik 70kg és a 70kg-os lány kevésbé "húsos" szóval ez ember függő. De a "húsos" lányokat is szeretik a fiúk (személy szerint én is).


F

2018. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem cuki. Tényleg jobb egy husis lányt megölelni! ;)

Pláne még a magasságod is cuki. Tuti bejönnél! 😋

2019. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát szenély szerint én tíz centivel magasabb és kb tíz kilóval könnyebb vagyok nálad, de én nem vagyok megelégedve az alakommal. Mások szerint jó alakom van, de aki ezt mondja az csak ruhában lát, és amint tudjuk, a jó ruha az ápol és eltakar. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenkinek más az ízlése.
2019. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!