Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a szőke nőket imádják a...

Miért a szőke nőket imádják a férfiak?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ezt hallani, hogy szőke így, szőke úgy, amúgy. Szerintem túl van misztifikálva az egész, semmivel nem szebb mint bármely más hajszín, sőt, igénytelen hatást kelt egy lenőtt, besárgult, vagy amikor az állagán látszik hogy szana szét van égetve a haj, de a lényeg, hogy szőke... én feketeként állandóan ezzel szembesülök, hogy a szőke a zsáner, a minden. Ahhoz képest ugyanúgy leszólítanak engem is, mint bármely más szőkét. Nem értem. A szőke már rég nem olyan különleges, dívás és egyedi mint régen.
2018. máj. 17. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy általános-e ez, vagy csak egy sztereotípia.


Pl. páromnak kifejezetten a sötétebb hajú nők jönnek be, sosem volt szőke barátnője.

2018. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező, mintha Én írtam volna ezeket a dolgokat...


Gondold el én mit érzek barna hajjal, parom oda van a szőke nőkért, a lenott, sárga haj is szőke neki ..

2018. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Eszedbe ne jusson rosszul érezni magad emiatt, nem veled van a baj
2018. máj. 17. 16:18
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Köszönöm :)

Pedig néha mikor megbámulja őket, akar tvbe akar az utcán elég rosszul erzem magam..

Nem feltűnően csinálja, de azer szarul esik.

Pl az ombre nekem nagyon tetszik, és meg csinálhatnam magamnak, nem a párom miatt hanem mer tényleg tetszik, de azért nem merem be festetni mer eszembe jut az a sok sárga, roncsolt hajú csaj.. nekem nagyon szép a hajam, hosszu egészséges és csillogó így is hog nem festem.:)

2018. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyerekkoromban ezen durrogtam, sötétbarna szinte feketés göndör hajam van. A rajzfilmekben az összes gonosz női szereplőnek sötét haja volt, a jóknak szőke. :D

A legjobb barátnőm természetes szőke, de az a hamvas, dús. Gondold el, amikor együtt mentünk szórakozni. :)


Voltak erről tanulmányok is, hogy miért imponál jobban a férfiaknak a szőke haj.

Szerintem ott vesztette el a báját a szőkeség, hogy a legtöbb mesterséges szőke borzalmas, sárgásba hajlik át, és rendszeresen kéne hamvasítani. Sok nőnek tönkre is vágja a haját a szőkítés.

2018. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg alapból semmi extra és semmivel nem szebb, mint bármely más szín. Ami nem hidrogénszőke, az szerintem kifejezetten szürke kisegeres seszínű, hiába szőke...
2018. máj. 17. 18:38
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a kék szem mánia. Szintén elterjedt, de közel sem általános dolog :)
2018. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Már bocsi,de te sem vagy különb ezzel a hozáállással. Miért lenne szürke kisegeres a szőke haj? Vagy egyből ronda?

Festettek között is van ápolt,szép,igényes,másoknak pedig a természetes barna haja is töredezett vagy épp sehogy sem áll.

Nem attól lesz szép vagy csúnya egy nő,hogy szőke vagy barna a haja.

Egyébként sem hinném,hogy mindenki el van ájulva a szőkéktől,például ha szórakozni megyek a 3 barna hajú barátnőmmel,nagyjából ugyan annyi férfi jön oda hozzánk ismerkedni. Kinek mi tetszik.

2018. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elmondtam. Mert seszínű. Se nem barna, se nem szőke a legtöbb, vagy ápolatlanul levan nőve/besargulva
2018. máj. 18. 16:23
 10/12 anonim válasza:
62%
A szőke mindig szexi és dívás lesz. Azért szép mert angyali. Gyengédséget és finomságot sugároz, vonzza a figyelmet.
2018. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!