Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz lehet hogy egy 50 kg...

Igaz lehet hogy egy 50 kg alatti lánynak D-s mellei vannak?

Figyelt kérdés

Nem régen írta nekem egy lány, hogy ő 44 kg és D-s mellei vannak.

Lehet, hogy kamu?



2018. máj. 20. 07:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most 44 vagy 50? Vagy 44 plusz 6 kiló kanna?
2018. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Igen vannak, nekem van egy ismerosom 40 kg de hatalmas mellei vannak, vegulis baratnom latta mesztelen, mondta nem szepek...enyemek szilikonok, sajna nekem ez jutott...Bi 23
2019. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, de van ilyen, amikor egy vékony lánynak gyönyörű nagy mellei vannak. De ne felejtsük el, az ilyen lányoknak azért is látszik optikailag nagyobbnak a mellük, mert derékban igen vékonyak.
2019. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez a lány például elég vékony, mégis csodálatosan szép, nagy mellei vannak:


[link]

2019. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#14


Igen ezek a mellek csodásak. De ez a lány nem éppen vékony, az biztos. Jóóó, de nem vékony :-)


Amúgy engem nem zavar, ha egy D-s vagy nagyobb mell kicsit lóg, vagy lengedezik, sőőőőt :-). Egy dolog a legfontosabb, hogy az orrom fölött lengedezzen :-)

De poént félre, szóval én imádom a D-s vagy nagyobbat, 45-50kg-os lányon.

2019. júl. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Na azóta se találkoztatok, hogy itt kérdezed? Egyáltalán miért nem volt elég annyi válasz ami érkezett? De 2018 óta szerezhettél volna egy kis józan paraszti eszet vagy élettapasztalatot is.
2019. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Persze, van, és nekik nem kell implantátum. Még fiatalon, olyan 40 éves korig tud állni rendesen, de van egy kis természetes lógása, mert ugyanis nagy, ergó súlya van...


Aztá az öreg nénikéknek a köldöke körül himbálózik, és az nem szép ugyan, de egy öreg nőnek már édesmindegy, hogy néz ki, aki 60 év feletti, minden, csak nem fiatal...

2019. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én 53 kiló vagyok, és F a mellméretem.

Nem nőttem túl magasra, 148 vagyok.

Nincs “kislányos” alkatom, homokóra vagyok, egészséges alkatú, nem elhízott, a derekam különösen vékony a többi testrészemhez képest, csupán a csípőm (a csontom is) és a mellem teltebb.

Ha kevésbé lennék “idomos”, kíváncsi lennék, hány kilót nyomnék.

2019. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kamu. Az én mellemet is mindenki megbámulja, mert a testalkatomhoz kèpest nagy...
2019. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Exbarátnőm ilyen volt.hát nem rajongtam érte.elcsúsztak kétoldalra ha levettem a melltartóját

18/L

2019. dec. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!