Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itt mit használ a körmös? :O

Itt mit használ a körmös? :O

Figyelt kérdés

A vidiben 2:41 -nél mi az amivel "rácuppantja" a körömre a mintát? :D

Köszönöm!



2018. máj. 24. 08:24
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. máj. 24. 08:26
 2/9 anonim ***** válasza:

2:41-nél én ecsetet látok amivel a bőrt keni, hogy a lakk vagy zselé ne fogja meg..

Nem tudom melyikre gondolsz. Ami előtte van az mágnes, ami utána az meg nyomda.

2018. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Körömnyomdát használ. Itt is lehet kapni, csak nem átlátszó a "pecsételő" része.

Külön lapokat is lehet hozzá vásárolni.

2018. máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ezt tulajdonképpen hogy kell/lehet használni? Vagy mi a működési elve?
2018. máj. 24. 10:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Tehát arra gondolok hogy úgy is lehet hogy mondjuk valamilyen fólián összekeverek két körömlakkot és ha megszáradt akkor ezzel fel tudom vinni a körmömre? Vagy csak bizonyos anyaggal,matricával használható?

bocsi,de nagyon nem értek hozzá csak annyira érdekel ez a cucc :D

2018. máj. 24. 10:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Eredetileg úgy működik, hogy egy sablonra, ami egy fémlapból készül, és különböző minták vannak rajta, körömlakkot teszel, lehúzod a felesleget (ehhez is adnak szerszámot), és a minta barázdáiban bennemarad a lakk. A pecsételő gumi részére ez a lakk szépen rátapad, ha hozzányomod, anélkül, hogy végleg ráragadna, és ha a körmödhöz szorítod, akkor a pecsét által felszedett minta a körmödön marad.

Elvikeben lehet vele kreatívkodni is, olyan videót már láttam, ahol felszedték a mintát a pecséttel, majd nyomdázás előtt még a pecséten a mintát pluszba kifestették, és úgy pecsételték a körömre.

Nem tudom, milyen hatást lehetne elérni, ha fóliára festesz először, és úgy viszed fel, de lehet, érdemes kipróbálni. :)

2018. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, megszáradni nem kell hagyni, mert akkor a pecsétre sem ragad rá a lakk.

Már kapni kifejezetten nyomdához való körömlakkot is, de simával is működik.

2018. máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem :) Köszönöm szépen! :D
2018. máj. 24. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Youtubeon van egy csomó nyomdás videó. A moyra is csinált.
2018. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!