Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a 'coffin nails" magyar...

Mi a 'coffin nails" magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek körmöshöz, de mivel nem vagyok jó angolból, és köröm fajtákból sem.

Szóval légyszi segítsetek. :D



2018. máj. 24. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Coffinnak szokták magyarul is emlegetni, vagy balerina :) Egyébként én azt szoktam csinálni, hogy viszek képet arról ami tetszik (akár forma, akár díszítés), és megmutatom a körmösnek, hogy na, ilyet kérek :)
2018. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%
Igazából eztel eléggé félre lőttél. Ha jól emlékszem, ez a koporsó szöget jelenti. De lehet én nem tudom jól és valamilyen körmös dolognak is ez a neve, nem igen vsgyok jártas ebben a témában. :D
2018. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Rendben, látom tényleg én tudtam rosszul. Bocsi az offért!
2018. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a coffin koporsót jelent :) Ez a neve és én is csak ezt ismertem, de akkor ezek szerint más elnevezése van. A legegyszerűbb valóban az, ha viszel egy képet és megmutad neki, hogy mire gondoltál.
2018. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!