Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ruhákat és...

Hogyan lehet ruhákat és cipőket készíteni?

Figyelt kérdés

Egy ruházati vállalkozásba kezdenék de nem tudom, hogy hogyan lehet ruhákat és cipőket készíteni.

Tudom, hogy vannak hatalmas multik akik már így is csilliószor jobbak lesznek mint én de én nem is kifejezetten tömeggyártásban, hanem inkább a minőségben hiszek és azt gondolom, hogy még ha kicsit drágábban is, de akkor is sokkal jobb minőségben tudnék mindnekinek ruhákat biztosítani.


Ha valaki tud ilyesmit, mármint pl. cipő felső résut készíteni vagy egyebek akkor nagyon szeretném, ha privát üzenetben megkeresne.


Előre is köszönöm ha valaki segítene.



2018. máj. 25. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Cipőt suszterként, cipészként tudsz készíteni. pl. Vass Cipő.


Ruhát pedig varrónőként.

2018. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Orvos akarok lenni, de nem tudom, hogy kell műteni.

Biztos jobban csinálnám, mint azok, akik évekig ezt tanulták, energiát, időt és sok pénzt fektettek bele.

Valaki privátban leírná, hogyan kell?

2018. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mitől lenne jobb minőség, ha a gyakoris válaszokból akarod megtudni, hogy kell szabni-varrni?
2018. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!