Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel kéne szőrtel...

Szerintetek mivel kéne szőrtelenítenem intim területen?

Figyelt kérdés

Mindenhol gyantát szoktam használni, kivéve ott lent, mert magamnak eszembe se jutott megcsinálni, plusz tartok a fájdalomtól kicsit. Viszont a borotvával is van némi probléma. Nem is az, hogy kipattog, mert be szoktam kenni, viszont miután leszedem, a szőrtüszőknél eléggé vérezni szokott, főleg a vénuszdombon. Nem vágom meg magam, nem amiatt, hanem egyszerűen nem tudom, plusz egy nap múlva már elkezd nőni, ha meg naponta borotválnám, akkor fájdalmas, és elég csúnya piros pöttyös lesz. Próbálkoztam már éles, kevésbé éles borotvával, szőr növekedéssel szemben vagy ellentétesen, mindenhogy vérzik :(

Szerintetek mi lenne a megoldás? Ha esetleg legyantáztatnám, akkor nem vérezne? Félek ettől is egy kicsit.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. máj. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked esetleg van valami tapasztalatod ezzel? Egyszer próbáltam egy oriflame-s krémet a lábamon, de elég büdi volt, és nem igazán mertem ilyen érzékeny részre kenni egy ilyen vegyszeres cuccot, de már ezen is elgondolkodtam igazából :/
2018. máj. 26. 18:50
 3/4 anonim válasza:

Szia, nekem a cukorgyanta vált be, a teljes intim területet a kozmetikusom szedi le, 1 év alatt kb. negyedére ritkult a szőröm és teljesen el is vékonyodtak a szőrszálak, a bőröm sosem volt még ennyire puha, azóta nincs begyulladva/kipattogzva még növekedés közben sem, pedig nagyon erős szőrzetem van.

Az első pár alkalom kegyetlenül fájt, de azóta már viselhető!

2018. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz, csak a cukorgyanta!

Én személy szerint magamnak csinálom, egyáltalán nem vészes.

2018. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!