Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok e tanácsot adni...

Tudnátok e tanácsot adni Crest 3D White Professional Effects Fogfehérítővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Első alkalommal rendelek. Kipróbálás céljából szeretném a 10-es kiszerelést megvásárolni, de nem tudom, hogy annak lesz e eredménye a 20 kiszereléshez képest. Szerintetek vegyem a nagyobb csomagot, vagy először próbáljam meg a kevesebbel? Válaszaitokat előre is köszönöm :)

2018. máj. 27. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én a Luxe-osat próbáltam, nem tudom, te is arról beszélsz-e, annyi variációja van, hogy beleszédültem, mikor olvasgattam a véleményeket.


Mielőtt használtam, elmentem fogkő leszedésre. Szerintem ez fontos, már magában fehérít, és a felszínt egyenletessé teszi, jobban fehérít a cucc. Láthatóan fehérebbek lettek a fogaim, mindenki mondta, mennyire csillognak. Mellette Blend-a-med fogkrémet használtam, azok is fehérítenek, persze az nem maradandó, hanem csak alkalmi.


De nekem bejött, én is gondolkoztam rajta, hogy újra kéne rendelni.

2018. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!