Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Giorgio Armani Si parfümöt vásáróltam piacról olcson ami biztos nem eredeti de csak megerősités kép kérdezem hogy ha az Armani melett otta Si jelzés az kizárólag női? Férfiaknak ciki fujni belőle?

2018. máj. 28. 16:42  Privát üzenet  

A válaszok
Női parfüm

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. máj. 28. 17:06 Privát üzenet

Ha kicsit is hasonlít az eredeti édes, vaníliás illatra, akkor igen.

Puszta kíváncsiságból, mégis mi értelme a replika parfümöknek? Nem tudom felfogni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. máj. 28. 17:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem replika , ha replica lenne akkor nem lett volna rajta a márkajelzés és dobozal kaptam , szinte ugyanaz mintha bemenék egy boltba és onnan venném meg közel 20 ezerért.

# 3/6Időpont 2018. máj. 28. 18:50 Privát üzenet

"ami biztos nem eredeti"

"Nem replika , ha replica lenne akkor nem lett volna rajta a márkajelzés"

?????

:DDD

Replika egyébként pont azt jelenti, hogy egy az egybe le van másolva valami, márkajelzéssel együtt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. máj. 28. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tapasztaltam már példaképp mondom hogy vettem dm be 15 ért hugo bost férfit és ugyanazt vettem piacon 2000ft ért de ugyanugy volt minden a doboz meg a csomagolás is és semmi külőmbséget nem tapasztaltam illatban a nem eredetié is ugyanaz a ilatt volt mit amit vettem a dm be eredetibe , maximum a hamis annak hamarabb elmegy az illata annyi a hátránya.

# 5/6Időpont 2018. máj. 28. 19:59 Privát üzenet
Ma már olyan replikákat gyártanak ami külsőleg teljesen ugyanolyan, piacon, aluljárókban ezeket árulják, a tiéd is az. Oké hogy hasonló az illat, de konkrétan bevizsgálatlan terméket fújkálsz magadra amit undorító körülmények között gyártanak a legmocskosabb kínai gyárakban. De te tudod

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. máj. 28. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék rendelni egy Armani Code EDT parfümöt a Notino weboldaláról, de nem tudom eldönteni, hogy vajon eredeti termékeket kínálnak vagy sem. Kinek mi a véleménye? Valaki...
Melyik parfüm jön be nektek jobban? Douglasba vagy müllerbe eredeti parfmük vannak? Lehet ott minta terméket venni? 1, Giorgo armani Acqua di Gio Essenza 2, Paco rabanne 1...
Szerintetek ez az óra igazi?
Honnan lehet megtudni egy parfümröl hogy eredeti vagy másolat? Dobozon van valami jel ami utal az eredetiségére? Armani Sport Code 125ml.
Hol tudok eredeti márkásférfi (aramni, gucci. ) övet meg kiegészitőket venni?
Találtam egy Armani órát a neten, szerintetek eredeti?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!