Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Giorgio Armani Si parfümöt...

Giorgio Armani Si parfümöt vásáróltam piacról olcson ami biztos nem eredeti de csak megerősités kép kérdezem hogy ha az Armani melett otta Si jelzés az kizárólag női? Férfiaknak ciki fujni belőle?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Női parfüm
2018. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit is hasonlít az eredeti édes, vaníliás illatra, akkor igen.

Puszta kíváncsiságból, mégis mi értelme a replika parfümöknek? Nem tudom felfogni.

2018. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem replika , ha replica lenne akkor nem lett volna rajta a márkajelzés és dobozal kaptam , szinte ugyanaz mintha bemenék egy boltba és onnan venném meg közel 20 ezerért.
2018. máj. 28. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"ami biztos nem eredeti"

"Nem replika , ha replica lenne akkor nem lett volna rajta a márkajelzés"


?????

:DDD


Replika egyébként pont azt jelenti, hogy egy az egybe le van másolva valami, márkajelzéssel együtt.

2018. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam már példaképp mondom hogy vettem dm be 15 ért hugo bost férfit és ugyanazt vettem piacon 2000ft ért de ugyanugy volt minden a doboz meg a csomagolás is és semmi külőmbséget nem tapasztaltam illatban a nem eredetié is ugyanaz a ilatt volt mit amit vettem a dm be eredetibe , maximum a hamis annak hamarabb elmegy az illata annyi a hátránya.
2018. máj. 28. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma már olyan replikákat gyártanak ami külsőleg teljesen ugyanolyan, piacon, aluljárókban ezeket árulják, a tiéd is az. Oké hogy hasonló az illat, de konkrétan bevizsgálatlan terméket fújkálsz magadra amit undorító körülmények között gyártanak a legmocskosabb kínai gyárakban. De te tudod
2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!