Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi kezdett el először...

Fiúk! Mi kezdett el először szőrösödni rajtatok? Kort is írjatok (és mikor borotváltátok először? Szüleid tudták, hogy borotválkozol? )

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt ezt nem részletezem, de privátban, ha írsz elmondom. F.
2018. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fejem teteje, amit még sosem borotváltam le. Kor.
2018. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A zacsimon lettek olyan hihetetlenül hosszú szőrszálak olyan 11 évesen és egyre jobban terjedt a cerka körül. 1 év mulva már borotváltam.
2018. jún. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fejem kezdett el először szőrösödni, amit 20 éves korom óta borotválok síkkopaszra :D 25/F
2018. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sok hasznos valasz erkezett, gratulalok a vicceskedoknek akik itt probalnak trollkodni, csak nem ertem mi a fenere jo ez.... dehat mindenkinek szive joga mit csinal csak tenyleg nem ertem miert jo ez.


Na bocsi, en megprobalok ertelmesen valaszolni: szval eloszor a kuki korul kezdett nekem szorosodni, aztan labam, honaljam. Utobbi ketto kb 1 idoben. Vegul a mellkas es a has. En elegge szoros tipus vagyok, ennek ellenere sokaig semmit sem borotvaltam. Talan 11ben, 17 eves koromban borotvaltam eloszor a fanszorzetem, de akkor sem rendszeresen. Mostmar rendszeresen szoktam lent is (trimmelni), honaljamat is (nullara), es a testemen is (szinten nem nullara csak trimmelni), igaz sok idobe tart ez az egesz, de en igy erzem magam jol a boromben. Pont a mai nap vagtam le a labamon is, persze nem nullasra, hanem 12 millisre. Igy is nagyon sok jott le, go dolhatod akkor milyen szoros tipus vagyok.... na mind1 nem is ez a lenyeg, csak mar a labamon is zavart ez az igazsag. Tudom h az ferfias meg blablabla...de nullasra soha nem vagnam.


Szuleim csak azt tudtak h az arcszorzetemet borotvalom, nyilvan azt nehez nem eszrevenni. En hulye, emlekszek h sokaig rosszul ereztem magam emiatt, hogy esetleg meglatjak h borotvalom stb... igazabol teljesen hulye voltam, mert ugy kell csinalni ahogyan te erzed jol magad a borodben, nem barki massal foglalkozni. Nyilvan ha elsz szexualis eletet, akkor nem a legjobb ha mar gondorodik, mert az tud kellemetlen lenni... de en azt mondom h ezzel nem kell foglalkozni h a szulok tudjak e, egyszeruen nem az ő dolguk.

2019. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja es elozo voltam, 20/F
2019. jan. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 12 évesen kezdett el szőrösödni az intim részek. Olyan 18 lehettem amikor leborotváltam. Eléggé megtetszett csupaszon, úgy hogy 2-3 naponta leszedem. A lányok miatt is praktikusabb így. Hónaljnál lévő szőrt is leszedem meg a hasamról is. F 24
2019. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manly ***** válasza:
Az arcom 16 körül,farok már az volt 11 körül.
2022. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!