Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pixie-re vágtam a hajamat és...

Pixie-re vágtam a hajamat és szörnyen rosszul esnke a negatív mondatok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pixie hajra vágtam a hajamat, lány vagyok, és eddig a legtöbben azt mondták hogy jól áll de az egyik negatív vélemény kettévágta a szívemet. Azt mondta rémálma lesz. Nagyon sokat sírok már most pedig még csak ma vágtuk le. Az etika tanárom az is utál engem eleve, az előző hajam hosszú volt kèt oldalt felnyírva, de így most mégjobban utálni fog. Szörnyen rosszul esik minden negatív dolog. Mit tegyek?

2018. máj. 31. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mit tegyél? Szard le jó magasról. Azért vágattad le hogy neked tetszen vagy azért hogy valami random idegennek? te hajad nem az övé
2018. máj. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nagyon érzékeny lelkű vagyok sajnálatos módon, de megpróbálom leszarni.
2018. máj. 31. 20:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed! Ne akarj másoknak megfelelni, az számít hogy neked tetszen!
2018. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem vagattam volna hosszúbol pixie hajat, de ha már ez van akkor gondolom neked tetszik. Ha meg így van akkor kit érdekel más mit gondol? Neked kell tetszen.
2018. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%

Xard le, nem az ő fejkön van. Sajnos vannak még ilyen idióták, akik szerint egy nő addig nő amíg fél méteres haja van, nem baj ha nem áll jól neki vagy ha nem szereti, csak legyen mert az úgy nőies. Hát kapják be.

Amúgy én anno csak állig érő felnyírt frizurát vágattam derékig érőből és hónapokig hallgattam hogy úristen mit tettem a drága hajammal, hogy fogok mostmár kelleni bárkinek, úgy nézek ki mint egy fiú, igénytelen, stb. idióták sajnos mindenhol vannak.

2018. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudom mondani, amit az előttem lévők: szard le őket jó magasról. Ha neked tetszik és jól érzed így magad, akkor ne hagyd, hogy bárki is az ellenkezőjét éreztesse veled. Aki abban leli örömét, hogy mások önbizalmát tapossa, annak egyébként is nyomorúságos élete lehet. Ne adj okot az ilyen idiótáknak arra, hogy bántsanak, mutasd meg nekik, hogy lepereg rólad a véleményük, és ha legközelebb valaki olyat mond neked, hogy rémálmai lesznek tőled (szeretnék én is ilyen rémálmokat), akkor tessék az arcába mondani, hogy 'tudod mit, leszarlak, mert én így is ugyanolyan szép vagyok, mint hosszú hajjal' :)
2018. jún. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért mondta, mert rosszul áll, hanem mert direkt bántani akar. Mutasd meg, hogy nem sikerült. :)

Én is pixire vágattam. :) Egy srác mondta, hogy kib..ott jól áll, mert kiemeli, hogy milyen babás az arcom. Ezt hallotta az a lány, aki bele van zúgva. Utána érdekes módon pont ez lány mondta legjobban, hogy milyen ronda lettem, mint egy csúnya kisfiú. ;)

2018. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jól áll.

Te is a rossz véleményt jegyzed meg, a sok jót kéne.

Nekem jó 17 éve volt felnyírt, kicsit mansonos hajam, akkoriban még nem volt ennyi embernek. Anyám teljesen ki volt borulva, sírt is. :/

Jó pár fiúnak bejött.

Mondjuk, ha ennyire megviselnek a beszólások, miért törekszel a feltűnőbb külsőre? Nem nekem feltűnőbb, remélem érted mit akarok mondani, nem bántani akarlak. :)

2018. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sz@rd le szerintem is, nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni. Bevállaltad, neked tetszik, ez legyen az első, és inkább a pozitív véleményekből töltődj. :) Imádom a rövid hajat lányokon egyébként.
2018. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon kevés negatív kritika jött, kettő darab, amikor azt a kettő fiút megkérdeztem, hogy mit is mondtak a hajamról, egyből azt mondták hogy az vicc volt. Sikerül leszarnom egyénként és töltődöm a pozitívból.
2018. jún. 5. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!