Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Számotokra mi az álomalak egy...

Számotokra mi az álomalak egy ellenkező nemű emberen?

Figyelt kérdés
Elsősorban a fiúkat kérdezném, de a lányok véleménye is jöhet.:)
2018. máj. 31. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem a sportos testalkatot. szeretem ha egy férfi ugyanúgy ad magára mint egy nő. sokan azt mondják hogy ez b*zis de szerintem ha én adok magamra akkor adjon a párom is :) legyen igényes a megjelenése, jó illat, ápolt.
2018. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19 éves lányként David Gandy az, akit álomférfinak tartok (csupán külső alapján). Foglalkozásából adódóan mindig stílusosan jelenik meg, szépen izmos(, de nem eltúlzottan mint egyes testépítők - az nem jön be) és általában borostás :)
2018. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen elvárásom, hogy álomalak. Persze nem kéne egy 150 kilós fickó, de aki a kockahasat meg a feszülős-bzis ruhákat keresi egy pasin, annak valami probléma van a fejében.
2018. jún. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én csávó vagyok.


Legyen 2 melle és 1 p...ja, tömege lehetőleg 100 kiló alatt. Izom is kell, hogy ne fáradjon el pár perc alatt a dugásban.

2018. jún. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magas, vékony és sportos. Finom puha, fehér bőrrel
2018. jún. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vekony,Eros,175 cm magas!
2018. jún. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Izmos karok, kockás(ra hajazó) has, de persze nem Schwarzenegger alkat. Legyen legalább 175 cm, de ne legyen magasabb 190 cm-nél.

De persze van ennél fontosabb külső szempont:

Szép, mosolygós férfiarc, kedves, de egyben szexi tekintet,

gyönyörű csillogó fehér fogsor, nem túl rövid, de nem is hosszú haj + jöhet egy kis borosta is.

2018. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!