Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megoldani, hogy...

Hogyan tudom megoldani, hogy fehér maradjak nyáron is? És ha egy kicsit lebanrulok, akkor sok időbe telik, hogy újra fehér legyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tuom, hogy mennyire igaz, de a 18-19 század arisztokratái kávészemeket rágcsáltak és citrommal mosták a bőrüket, hogy fehérek maradjanak.
2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyon magas faktorszámú naptejet, lehetőleg 30, vagy 50-eset. Ha napra mész, akár 40-50 percenként kend le vele magad.(Ha szabadtéri rendezvényre mész, akkor különösen figyelj oda) Ha már megtörtént a baj,(lebarnultál) akkor ajánlom a dörzsölős felületű szivacsokat, hogy azzal fürödj. Minden fürdésnél jól dörzsöld át a bőröd, és három hét múlva már nagymértékű fakulás látható. Én kipróbáltam, és bevált. Azok akik lehülyéztek, hogy felesleges dörzsölni a bőrömet, utána csodálkoztak hogy tényleg bevált.
2010. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálj főleg az árnyékban maradni. Más megoldás szerintem nagyon nincs, hacsak ez a kávés, citromos dolog igaz-e.
2010. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50es faktorszám és citromlevet keverni a tusfürdődbe. (fekete hajam van és előszeretettel néznek kisebbséginek, ha lebarnulok. bevált dolog. amúgy nincs bennem roma, cska keverednek az európai egyéb nemzetek...)
2010. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Neutrogénának van 70 faktoros napteje.
2010. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
minél magasabb faktoros naptej, mindig legyél árnyékban, akkor is, ha pl. az utcán sétálsz. én kb. 10 percet voltam kint pénteken (sulitól a mekiig meg vissza), és mégis lebarnult a vállam. ja, és 11 meg 3 között NE MENJ ki a szabadba!
2010. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én mit meg nem tennék, hogy kicsit barnuljak:/ Hófehér a bőröm és nagyon utálom. Sokkal szebb a természetes barna, ne akarj fehér maradni, nyáron kicsit ciki szerintem:)
2010. jún. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a barnaság a ciki. :P
2010. jún. 16. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ciki a barnaság?Szerintem ezt hadd döntse el mindenki maga.Amúgy a kérdésre válaszolva, magas faktorszámú naptej, jó gyakran, zuhanyzás helyett fürdés.Csak pl. ez a fürdéses dolog, meg hogy ha erősen dörzsölöd magad a szivacsokkal, mind árt a bőrödnek.
2010. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

attól h lekened magad 70-es vagy akárhányas nbaptejjel az nem a lebarnulás ellen van hanem a leégés ellen úgyh attól még barna leszel

am meg a barnaság egyáltalán nem ciki sőt szép

2010. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!