Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy változtassak ezeken?

Hogy változtassak ezeken?

Figyelt kérdés

strandra szeretnék menni de szégyenlem a testem ésnemtudom mit tehetnék ellene,

a karjaim pattanásosak a hátamon holyagok vannak és halvány májfoltok , a térdemen fehércsikokvannak a növéstöl és a csipömön is és egy mütéti hegel is rendelkezem.

hogyan takarhatnám el ezeket hogy,énis járhasak strandra?


2010. jún. 15. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell takargatnod magad. Mindenkinek vannak problémái, nagyon nem érdekli őket, hogy neked mik a hibáid. A legtöbb nő narancsbőrősen, pattanásosan, striásan is strandol. Nem az a lényeg, hogy mások mit gondolnak rólad, csak magadat próbáld elfogadni. Ha van önbizalmad, akkor senki nem veszi észre amit te szégyellni valónak gondolsz.
2010. jún. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes;)
2010. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire zavar, miért nem mész el egy gyógyszertárba és kérsz valami szert a pattanásokra? A fehércsíkokra is van krém. Amúgy én sem vagyok topmodel, sőőőőt.. de mégis járok strandra, mert tetszik ha szép barnára napozhatok, mert ki nem állhatom és nem is bizok a szoláriumban. Ja és élvezem e tengerpartot ;) Ne tötődj mások vélemenyével, a barátaid biztos úgy szeretnek, ahogy vagy!
2010. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen de nemis másokvéleményével van a baj ha nem a sajátommaL:(
2010. jún. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!