Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 70C-s mell nagy egy 158 cm-es...

70C-s mell nagy egy 158 cm-es lánynak?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsonynak érzem magam a 18 évemmel, a mellemet pedig aránytalanul nagynak tartom a magasságomhoz képest. Vékony vagyok, így elég látványos, hogy van mellem, egyszerűen nem szeretem. Szerintetek nagy vagy normális?

2018. jún. 5. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy, de normális.
2018. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy, de normális.

Mindenki azt nem szereti amije van. Ha A-s melled lenne az nem tetszene ahogy most a C-s:)

2018. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagy,de normális. De örülj neki.

Én 14 vagyok,165 cm és A/B -s mellem van. Mit megnem adnék nagyobb mellekért,igaz még nőhet,de baromira zavar...

2018. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Majd 20 centivel vagyok magasabb nálad, egy évvel idősebb és még A mellem sincs xd

De abszolút normális a helyzeted :)

2018. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom, csak én 168 centivel DD-s, melltartót hordok, úgy, hogy éppen csak 50 kiló felett egyebsúlyozok. Igazi töltött galambnak érzem magam.
2018. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szépek és irigykedve nézik sokan
2018. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Normális. És nem kicsi. Örülj neki, pláne ha még szép feszes is. Nekem is elég nagyok vannak. 13 évesen már C kosaras melltartó kellet :) Mára már megszoktam.
2018. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor én mit szóljak? 😳

Épp, hogy megütöm a 150 centit 20 évesen, és F kosaram van.

Én is vékony vagyok, de a formásabb fajta. Elêg nagy kontraszt van a derekam és a mellem/csípőm között, de ez van.

Sokáig én is szerettem volna kisebbet, de már elfogadtam magam így.

Ha normális, tehát nem extrém kivágott, vagy fodros dolgokat veszek fel, akkor képes vagyok ízlésesen felöltözni még így is.

Ilyen alkattal viszont kerülni kell a “tinilányos” szabású, lipityánka ruhákat, mert azok előnytelennek, közönségesnek mutatják az alakunkat.

2018. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudják a hölgyek, hogy 100 hetero férfiből 99 elolvad egy "vékony lány nagy mellel" összeállítástól?
2018. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy ám a C. Magyarországon sokáig D kosár fölött nem is árultak melltartót, hogy miért, nem tudom. Minden nagymellű nő D kosárba passzírozta bele magát, emiatt aztán mindenki azt hiszi hogy a C az húdenagy. Mostanra már kaphatók melltartók egészen J, K, L kosárig, mert kezdjük megtanulni a helyes melltartó-méretezést.
2018. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!