Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok szép? (Őszinte, de kultúrált válaszokat szeretnék)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


(A körmöm ne vegyétek figyelembe😅)



2018. jún. 5. 22:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
81%
Jól nézel ki
2018. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
ekkora homlokon egy póker partyt simán lehetne játszani
2018. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%
Fu de szemet vagy utolso! Biztos te szebb vagy
2018. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Olyan átlagosan szép 16 éves lánynak tűnsz, aki még nem találta meg a stílusát. Évek során szebb leszel majd, ha odafigyelsz az alakodra is. Első képen a haj nem előnyös, mert tényleg kicsit nagy a homlokod. Szemedet kiemelhetnéd szempillaspirállal, meg talán szemhéjtussal. Más hajszín is jól állna (vörösesbarna, szőke). De most is szép vagy, de nem olyan kiemelkedően/feltűnően.
2018. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

Jól nézel ki! Naggggyoooon!!!!


21/nő

2018. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Szemeid nagyon szepek, de az alakod szar
2018. jún. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
58%

Az alakod nagyon rossz. Kezdj el dietazni es edzeni.

Arcra nem vagy semmi extra, de a szemed szep. 10/gyenge 7, nem vennelek eszre a tomegben hogy hu de szep vagy de nem is hanynek be toled. Probalj meg lebarnulni, feher vagy mint a fal. Hordj spiralt, tust:-)

Amugy az elso kepen szerintem ronda vagy de a 2.on amit mar kuldtel azon 10/7. Az elson egy 5-os :/ szoval nem tudom hogy szep vagy e vagy csunya mert hatalmas kulonbsegek vannak a kepek kozott gondolom a poz/fenyviszonyok miatt

2018. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Bxx Queen ***** válasza:
37%
Lol ezzel az önbizalmadat akartad növelni, hogy mennyire szánalmas egy ri.bi vagy! Már csak a ,,mennyire vagyok szép” kifejezésből is látszik, hogy te full úgy gondolod, hogy te mennyire gyönyörű vagy.. pedig el kell, hogy mondjam, nem vagy szép, sőt csúnya vagy inkább!
2018. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
68%
En csunyanak nem mondanam, full atlagos. de amugy akik kiirjak az ilyen kerdeseket tobb ezer ember elott :DDD azok tenyleg azt hiszik szepek es csak onbizalom boostot akarnak. foleg hogy kepeket is kiraknak. ha csunyanak latnad magad, nem raknal ki kepet magadrol ahol mindenki lathatja a “csunya” pofad
2018. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb fiatal lány.
2018. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!