Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alakjáról...

Mi a véleményetek az alakjáról? Kép

Figyelt kérdés

175 cm magasság mellett szerintetek hány kiló?


[link]


[link]


[link]



2018. jún. 6. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
120.
2018. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

Fúj. Undorító. 100 kg fölött lehet az biztos.


De lehet, hogy valakinek bejön, hisz ízlések és pofonok.

2018. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nincs 100 kiló, 90-95 kg körülinek tippelném. Vastag combja van meg látszik hogy nagy hasa van, de nem olyan hordószerű mint a 120 kg körüli nőknek szokott.
2018. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is 100 feletti. Én 180 cm magas lány vagyok. Átlagos testsúllyal és nem hiszem hogy ő tőlem csak 10-25 kg-al lenne több.
2018. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

Azért 25 kg nem kevés különbség ha 5 cm-el vagy csak magasabb.


Nincs 100 kg, 95 volt eddig a legmagasabb súlya:

[link]

2018. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%

100 kg korul vagy felett van valamennyivel ehhez a magassaghoz.

En 178 cm vagyok, igaz, hogy van rajtam izom is valamennyi, de 65 kg-mal vekony vagyok. Az egyik szulesem utan voltam 78kg es meg akkor is fele ilyen combom volt.

Alap meretem UK6-8, UK10-12 voltam akkor egy ideig meghizva, ez a csaj UK18 siman van, legalabbis derektol lefele biztosan. Felette lehet, hogy csak 16-os.

Szoval ehhez viszonyitva tippeltem.

2018. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem több képét is. Nem csak ezeket.


És itt nem is tűnt fel, a többin viszont igen, hogy én már vastagnak találom a karját a saját ízlésem keretrendszerében:S Viszont még így is viszonylag szerencsésen oszlik el rajta a súlyfelesleg.

Úgy mondanám, hogy nem sokkal van lemaradva az ízlésem felső határától. Az általad linkelt előnyös képeken abszolút jöhet. Instán viszont van jópár ami alapján nem..

2018. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

3-as: ilyen foku elhizasnal es ilyen sulynal az az 5 kg semmit sem szamit, foleg tippelesnel. Kb epp annyi jelentosege van 5 kilo kulonbsegnek itt, mintha az 57 perces utra azt mondom, hogy egy oras volt...


Pontozzatok le nyugodtan, de ez nem szep, nem nez ki jol SZERINTEM es nem csak siman tulsulyos, hanem elhizott. 5-10 kg plusz meg jol is allhat valakin, de az ilyen merteku elhizast aluloltozotten mutogatni akkor is, ha nem muszaj... Hagyjuk.

Az esztetikan kivul egeszsegtelen is.

2018. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt disznó!
2018. jún. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"3-as: ilyen foku elhizasnal es ilyen sulynal az az 5 kg semmit sem szamit, foleg tippelesnel. Kb epp annyi jelentosege van 5 kilo kulonbsegnek itt, mintha az 57 perces utra azt mondom, hogy egy oras volt..." - Nade nem az a tippelés lenyg hogy a lehető legpontosabban eltaláljuk? Mindenki jött azzal hogy tuti 100 kiló feletti, azért írtam hogy szerintem meg annyit nem ér el. 5 kiló is számít ilyen súlynál még. De méh jobb kérdéy minek kötsz ilyen miatt belém?
2018. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!