Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezikolyan, hogy szemüveget...

Létezikolyan, hogy szemüveget polarizálnak (utólag)?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy szemüveget közel 60 ezerért,viszont a lencse nem polarizált. Ezt tunák nekem az üzletben orvosolni?
2018. jún. 6. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, lefóliázzák.


nem...

2018. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,utólag nem lehetséges, de ennyi pénzért elvárná az ember,hogy az legyen. Már a gagyi szemüvegek is szinte mind azok, nem látom értelmét olyan szemüveget venni ami nem tölti be a funkcióját. Ha te írtad a MK-os kérdést is, szerintem ne vedd meg. Nemcsak azért mert nem polarizált, hanem sajnos a márkát már annyian kopintják, hogy senki se hiszi már el, hogy eredi egy MK cucc.
2018. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen én írtam a mk-s kérdést is.

Igazából nekem a 30 ezres rayban is jó lenne, de ez az egy volt ami jól állt,pedig bent voltam 4 üzletben :( Engem nem az érdeklne,h el hiszik e vagy sem,h eredeti,hanem,h miőség legyen. Sajnos ezek szerint ez nem az... :,(


Pedig túl nagy elvárásom se volt, annyi,h tükröződjön és ne szürke vagy ezüst legyen. A rayban ek valahogy kicsik a fejemen :/

2018. jún. 6. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!