Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mekkor hatranyt jelent ( vagy...

Mekkor hatranyt jelent ( vagy jelent-e) egy lanynal ha fiatalon kopasz vagyok? (Sajnos kopaszodni kezdtem es lehet hogy az lesz a vege hogy le kell tolni)

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ide kellett volna nyitnom, de szepseg is meg divat is szooval.. mag hat itt a celkozonseg akitol valaszt varok.


19 eves vagyok, nagyon keson ero eddig szep vastag barna hajjal. Arcszorzetem is csak most kezd noni ezert is furcsallom a dolgot. Sajnos ez a tipikus ferfias kopaszodas de egyenlore meg nem veszes de mar latszik.


Mindig azt mondjak, hogy ez teljesen egeszseges, meg normalis... engem nem ez erdekell, hanem hogy tetszik e valakinek vagy inkabb taszito.


Szerencsere egesz magas vagyok(185) es sportos testalkat es aztmondtak mindig hogy jokepu vagyok, viszont arcszorzetben nem jeleskedem(meg?). Mindig is a kopaszodas volt a legrosazbb remalmom es mindent megteszek hogy ne kovetkezzen be, de hat eleg hamar eljott:c.


Elore is koszi a valaszokat.


Ja es legyszi aki leirja a velemenyet kort is irjon.



#Kopadz
2018. jún. 14. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akiknek tetszik. Nekem csak akkor, ha kifejezetten jól áll neki. 18L
2018. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, a kopasz férfiak nagyon is vonzóak tudnak lenni.
2018. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor legalabb van esely
2018. jún. 14. 20:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet kopaszodni, és mindegyik "tipikus". Van, amikor hárul a fejed búbján kezd el ritkulni a haj, és van, hogy a homlokvonalad vándorol egyre feljebb, van hogy a kettő egyszerre... Na most ezek közül melyik?
2018. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Homlokomon inkabb de nem ez volt a kerdes igazabol
2018. jún. 14. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

ha csak a homlokodnál akkor lehet hogy most állt be a felnőtt hajvonaladra. Keress rá, angolul "mature hairline". Ez nem kopaszodás, teljesen természetes.

Ha nem vagy benne biztos hogy felnőttes vagy kopaszodzs, akkor keress rá hogy: "mature hairline or receding"

2018. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha zavar és nagyon kopaszodsz, később hajbeültetéssel segíthetnek rajtad. Az a lényeg, hogy magas vagy. A lányoknak többnyire a magas fiúk a vonzók.
2018. jún. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem, hogy hogyan kopaszodsz, mert az egyik kevésbé zavaró, mint a másik.

Ha egy kicsit feljebb van valakinek a homlokvonala, az nem feltűnő, viszont ha a feje búbján ritkul, az már igen.

2018. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem told le és kész. Sokkal magabiztosabb hatása van egy direkt kopaszra borotvált fejnek, mintha a kopaszodás miatt aggódnál. Nem beszélve arról, hogy kib.tt király életérzés. Nekem is jó ideje babapopsi simaságú a fejem, hetente kétszer átmegyek rajta borotvával, pedig egyébként nőne a hajam rendesen.
2018. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!