Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek miért csak azok...

Fiúk! Nektek miért csak azok a lányok jönnek be akiknek jó a seggük meg a nagy mellük de amúgy belül egy nagy nullák?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 19:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én nem a segg és mellméret alapján döntök, hanem az a fontos nekem, hogy arcra legyen szép és a teste arányos(nem tùl kövér).
2018. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Csalódtál?

Istenem, a pasik általában pont lesz. rják egy kapcsolatnál, hogy mekkora méretei vannak a lánynak. Ez csak némelyik lány fejében van, hogy számít.

Plusz nem mindegy, hogy ezek a lányok mit csinálnak? Az ő dolguk. Amúgy nem a szexuális élete határozza meg egy ember belső értékeit. Amíg nem ismered közelről az illetőt, addig ne ítéld el. És főleg ne általánosíts. Persze előítéletei mindenkinek vannak, de ezt nem kell hangoztatni, és nem kell elzárkózni. Velem is volt már, hogy buta libának hittem valakit, most meg jóban vagyunk, mert nem hagyom, hogy az előítéleteim befolyásoljanak. Mondjuk volt már olyan is, hogy beigazolódott, de akkor sem általánosítok.

Ne a mellméretedben keresd a hibát, vagy rosszul választottál, vagy benned van valami "elviselhetetlen". Csak az emberek túl egoisták belátni a hibáikat. Pl. van egy feleség, akit ver a férje, a nő a hibás, mert hagyja. Nyugodtan le lehet ezért pontozni. Tudom, miről beszélek, ilyen családban nőttem fel. Szóval próbálj inkább kicsit magadba nézni, és változtass. Vagy, ha ez nem megy, akkor ne ócsárolj másokat.

2018. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Senkit nem akartam ocsarolni de be kell latni hogy vannak ilyen lanyok es a fiuknak csak ők kellenek vagyis en csak olyan fiut ismerek akinek a belso nem szamit semmit. De amugy kicsit rosszul esett hogy leegoistaztal miközben inkabb onbizalomhianyos vagyok es igen van bennem elviselhetetlen de szeretnék valtoztatni ezen es rajta is vagyok
2018. jún. 17. 00:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Iktasd ki a negatív embereket az életedből.

Nem bántani akartalak, de így jött le, és még mindig tartom magam ahhoz, amit előzőleg írtam.

Másokat hibáztatsz, másokról mondasz rosszat, hogy te jobb színben tűnj fel. Fogadni mernék, hogy nem is azok a főhibáid, amiket te annak gondolsz. Lehet, hogy azok amúgy senkit nem zavarnak. De tessék kibukott, ilyen emberekkel veszed körbe magad. Akik negatív hatással vannak az életedre, azokat kerüld el.

2018. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mutasd meg magad priviben, és elmondom, bejönnél-e.
2018. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!