Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy áll (na)...

Szerintetek, hogy áll (na) jobban a hajam? 17/f

Figyelt kérdés

Elsősorban velem egyidős lányok véleményét várom.


1, Elhatároztam nem rég, hogy megnövesztem a hajamat kb a vállamig, de erről nincs kép csak, ahogy jelenleg most áll, még nagyon kicsi, de el lehet képzelni, hogy állna.


2, Régebben pedig ilyen volt a hajam


Térjek vissza a régihez vagy növesszem tovább?


A képeket privátban küldöm, mert nem engedi kiírni a kérdést :/


2018. jún. 19. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Növeszd meg! Próbáld ki milyen és ha felnőtt leszel legalább elmondhatod hogy valaha volt hosszú.

Ne akkor jusson eszedbe hajat növeszteni amikor kopaszodni kezdenél :D.

Nekem is hosszú és teljes szivből ajánlom mindenkinek hogy legalább egyszer próbálja ki.

2018. jún. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már hosszú hajam 10éves koromtól kezdve kb 14ig. De azóta most először szeretnék nosztalgiázni, ahogy néztem a régi képeket.
2018. jún. 19. 08:45
 3/6 A kérdező kommentje:
De amúgy igazad van nagyon, és elbillentettél a hosszú a haj felé. Köszönöm a biztatást :)
2018. jún. 19. 08:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szívesen megnézem.

Bár látatlanban én is azt mondom, hogy nyugodtan növeszd meg, próbálj ki mindenfélét. Egyébként meg bármikor levágathatod, ha nem tetszik annyira vagy meguntad. Szóval ez nem egy végleges, visszafordíthatatlan döntés :)

2018. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Küldheted a képeket. De látatlanban én a hosszabbra szavazok. Számomra sokkal vonzóbb egy hosszú hajú srác (ha jól áll neki)

18/L

2018. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kuldhetsz nekem is képeket, bár én egy picit idősebb korosztalyba tartozom.

23/l

2018. júl. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!