Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hatással lehetnek a klausztrof...

Hatással lehetnek a klausztrofóbiámra a szoláriumi gépek?

Figyelt kérdés
Szeretnék szoláriumba menni de klausztrofóbiás vagyok, nem tudom, hogy ez mennyire lenne hatással rám ha befekszem egy olyan gépbe. Bármilyen zárt helyen vagyok eléggé rám jön a pánik. Kipróbáljam vagy inkább hagyjam?

2018. jún. 19. 11:32
 1/6 anonim válasza:
75%
Egyertelmu ,hogy hagyjad!! Inkabb fekudj ki a napra de ne probald ki mert a vgen meg olya trauma lesz belole amit nehezen fogsz feldolgozni.Ilyennel ne jatszal!!
2018. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne próbáld ki.
2018. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem próbálom ki.
2018. jún. 19. 12:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdni én se szeretek, viszont az állószoli lett a megoldás. Az elején volt, hogy menet közben kinyitottam az ajtót és kinyúltam a magam megnyugtatására, de most nem okoz gondot az a 3-4 perc (többre nem megyek mert leégek). Sőt ha van benne rádió az is jó, kb 1.5-2 szám megy le ennyi idő alatt.
2018. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis próbáld ki, ha szeretnél szolizni! A klausztrofóbiát úgy lehet a legjobban legyőzni, ha tudatosan belekényszeríted magadat a fóbiát kiváltó helyzetbe. A szolárium pont egy ilyen lehetőség, mert egyrészt akarod, tudatosan mész oda és ha pánikolni kezdenél, akkor menekülni is tudsz a helyzetből... Ebből ha rendszert csinálsz, akkor idővel a pánikolás múlani kezd.
2018. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erősen klausztrofóbiás vagyok. Liftbe, repülőre, kocsi hátsó ülésére, metróra nem szálok. Sokszor még olyan helyzetben is szorongok amikor nincs rá okom. Például egy tanítási óra. Szorongok attól, hogy 45 percig nem tudok elmenekülni a helyzettől.


De!..

A szoli nem para. Manapság olyan szoláriumokat terveztek amikbe képtelenség beleragadni. Főleg az álló szolit ajánlanom ezek közül. Ott nincs zár, kilincs.. Tényleg semmi.

Azt ajánlom, hogy menj el egy ilyen helyre és próbálj ki 2 percet. Tesztelgesd. Kezdj kicsiben!

2018. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!