Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti férfiak mennyire szeretitek...

Ti férfiak mennyire szeretitek ha egy nő parfümöt visel?

Figyelt kérdés

Régebben hordtam, mostanában nem, de majd megint szeretnék. Magam miatt is mert szeretek jó illatú lenni, persze a környezetemre is szeretnék tekintettel lenni. ;)


Némelyik csaj munkahelyen eléggé túlzásba viszi, a hőség ellenére tömény és sok parfümöt használ (fullasztó főleg zárt helyiségben). Megint másik valami olcsó alkoholos gagyit.


Én mivel nyár van, majd vagy virágos-gyümölcsös vagy citrusos-friss illatot szeretnék hordani.


Ti férfiak mennyire szeretitek, vagy egyáltalán nem szeretitek ha egy nő parfümöt visel?



2018. jún. 24. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Nem azt, ha pacsuliban úszik a csaj, hanem a finom, elegáns, hozzá illő illatot.
2018. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen hidegen hagy. Bar nem is jo a szaglasom.
2018. jún. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
93%
En szemely szerint egy no alap hogy parfumot hasznal
2018. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb az úrilány, úriasszony, így nem tudják, mi illik hozzájuk, és hogyan kell viselni. Igaz ez a parfümökre is. Divat mocskos szájú szellemi proletárnak lenni, ide jutottunk.
2022. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez off lesz, de ez nemcsak a nők hibája, sajna a pasik egy részének (tisztelet kivételnek) bejön ha egy nő öltözködésre és stílusra is közönséges.
2022. jan. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!