Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszaveszik a cipőt a Deichma...

Visszaveszik a cipőt a Deichmanban?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy cipőt a Deichmanban,egyszer vettem fel és rájöttem hogy kènyelmetlen,ráadásul nagyon izzad a lábam benne.

Mèg ma vissza lehet vinni?


2018. jún. 24. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen, kötelesek visszavenni.
2018. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek visszavenni, bár általában engedik, hogy becseréld.
2018. jún. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

hmm... #2 vagyok. Szerintem nem kötelesek visszavenni, hiszen nincs minőségi hibája. Az, hogy a lábad izzad benne az nem egy mérhető dolog. Internetes vásárlásnál van elállási jog, de nem online vásároltad.


Ettől függetlenül lehet, hogy az elsőnek van igaza, de jó lenne látni, hogy pontosan mire is alapozza.

2018. jún. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor küldjétek rá a NAV-ot!
2018. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést, másik kérdéshez akartam a fentit válaszolni!
2018. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem fogják ezért visszacserélni. Nekünk elszakadt cipőt sem akartak(nem csináltunk vele semmit, csak szimplán rossz volt a cipő és a talpa felett elszakadt), sőt, azt mondták mi vágtuk szét.

Lehetséges hogy azt fogják mondani, hogy vegyél bele talpbetétet(náluk).

De egy próbát megér végülis.

2018. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. jún. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!