Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti melyik testrészetek...

Lányok, ti melyik testrészetekre vagytok a lingkább és a legkevésbé büszkék?

Figyelt kérdés
A felmérés végett írjatok kort is ;)
2018. jún. 24. 22:23
1 2
 1/19 anonim válasza:
68%
lingkább
2018. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Jó kérdés...

Büszke egyik testrészemre sem vagyok, de szégyellni sem szégyellem.

Talán a mellem az, amivel ki vagyok békülve annak ellenére, hogy kicsi. 26n

2018. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Hmmm szerintem a legbüszkébb a melleim, ők akkor nőttek meg, mikor már nagy voltam és imádom, hogy nagyok a mellbimbó udvaraim. Legkevésbé talán az orrom, hogy nem hibátlanul egyenes a lejtő a tetején. :D 18/L
2018. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
leginkább a melleimre. Pont jók kis tenyérbeillő,kerek és feszes ^^ legjobban a lábujjaim utálom -.-
2018. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Leginkabb a cicimre vagyok buszke.

Legkevesbe..hmm az sok van..de ha nagyon muszaj valasztanom a combjaim.

17

2018. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1-es helyes a korrekció. *leginkább
2018. jún. 24. 22:33
 7/19 anonim válasza:

3-mas vagyok. Izgi üzenetet kaptam persze egyből: ,,Úgy medugnalak h agyrazkodasod lenne az agytamlatol!"

De most komolyan, ha még cukin próbálkoznál meg helyes is vagy még érdekelhetnél is. De így... :DD :P

2018. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:

A legszebb rajtam a szemem de nem vagyok rá büszke mert nem tettem érte hogy ilyen legyen. A karomra viszont az vagyok, mert sokat kellett rá edzenem hogy úgy nézzen ki, mint egy emberi kar, nem pedig mint egy botsáska lába.

A legkevésbé talán a körmeimre, kis rövid csutkák, 1 centi fehéret kell rá növeszteni hogy egyáltalán elérjen az ujjam végéig. Bár lehetne rosszabb is :D

2018. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ha adottságot nézzük, akkor az arcomat szeretem a legjobban. helyes kis arcom van.

a legkevésbé a mosolyomat szeretem, mert nem teljesen tökéletes a fogsorom.

ha azt nézzük amiért tettem is, akkor a lábaimra vagyok a legbüszkébb, mert izmosak és vékonyak.

a legkevésbé a hasamra, mert azt a legnehezebb ledolgoznom, nem is sikerült teljesen, és nem is igazán teszek meg érte mindent,pedig zavar.

23

2018. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jó a genetikám, büszke nem vagyok, csak örülök, hogy szép alakom van. Ha sportolnék, még szebb lehetne, és akkor érezhetném magam büszkének.

Legkevésbé a melleim szeretem.

22

2018. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!