Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek a facebookon is...

Hogy legyek a facebookon is hivalkodóbb?

Figyelt kérdés
24 éves létemre nem igazán szeretem mutogatni magamat. Ok, hogy nem vagyok csúnya, de az, aki jó mélyen dekoltált ruhákban pózol facebookon vagy passzos miniruhában, sokkal több bókot kap és növeli az önbizalmát. Nem akarok komoly kapcsolatot senkivel, csak szeretném végre én is azt érezni, hogy dögös vagyok és bejövök a pasiknak.
2018. jún. 27. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Nekem privátban küldhetsz képet, aztán adhatok pár tippet. :D
2018. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nézz körbe instán, külsőre hozzád hasonló lányok mit hordanak/pózolnak stb.
2018. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Öltözz csinosan
2018. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mosolygás közben csücsöríts a száddal, told fel az egyik szemöldököd, nézz ostobán, tegyél fel sportmelltartós-szűk leggingses, pucsítós képet.
2018. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha van legalább 3000 ismerősöd akkor akár egy testhez simuló ruhában is szépen ÉLETVIDÁMAN mosolyogva (nem műmosoly) kapnál kb 100 like-ot.


Komolyan, 24 évesen ez a legnagyobb problémád??? Inkább menj el dolgozni. Legalább akkor nem lesz időd ekkora b..romságokon agyalni!

2018. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

24 éves létedre lájkoktól, meg a facebooktól várod az önbizalmat??? Ez mennyire szánalmas.

Komolyan azt hiszed, hogy ha 200 lecsúszott, fogatlan nyomorék veri a farkát a képedre, attól majd dögösnek érzed magad?

2018. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
24 évesen anyukám már terhes volt velem...
2018. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!