Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a frizura...

Szerintetek ez a frizura milyen arcformához áll jól? Nem fest kicsit nevetségesen ha nem egy modell szépségű nőn van?

Figyelt kérdés

[link]


arra gondolok, hogy konty és 2 hosszú tincs elöl lóg


2018. jún. 29. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

nem jön be..

úgy néz ki mint egy vámpír..



25f

2018. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy kinek jön be :D
2018. jún. 29. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Oké, de érted, ha egy modell csajon nem jön be akkor egy kevésbé jó csajon se fog. :D
2018. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Egy ilyen vámpír nyugodtan kiszívhatná a véremet...


A frizuráról: nem lehet azt így tudni. Csináltasd meg, nézd meg, ha nem tetszik vissza az egész. Esetleg próbaképp csináltasd meg, fotók, frizura vissza és mutasd meg a képeket azoknak, akiknek adsz a véleményére.

2018. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez egy nem fél perc alatt összerakott konty, illetve elég fodrászoltnak tűnik, én biztos sokat bíbelődnék vele. Látszik, hogy a fejtetőn meg van emelve, a konty pedig elég nagyra lett kialakítva, ami szintén valami trükkre utal, szóval első látásra talán nem tűnik nehéznek összedobni, de valójában eléggé megcsinált konty, ami szerintem amúgy bárkinek jól áll, de én csak megfelelő alkalomra tudom elképzelni. Persze, ha ilyenben mész a piacra, az sem gáz, ha jólesik, de akkor ne legyen ennyi tincs lehúzva belőle.
2018. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tényleg, rengeteg haja van ott felül
2018. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ehh...hát elnézést, de kb. úgy néz ki, mintha valami szőrmóklény ülne a fején. :D
2018. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem véleményt kértem. Egyszerű kérdésem volt.. Köszi azért annak az egy embernek aki válaszolt is :D

Nem tudom ki mondta, hogy a piacra akarok lemenni így.

2018. jún. 29. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:
nem sértésről írtam a piacot, miért lettem így lepontozva? :'(
2018. jún. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól állna egy átlagos lánynak is, viszont ha nem csak egy kép erejéig akarod megcsinálni, akkor néhány óra múlva valószínűleg borzalmasan fog állni.
2018. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!