Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikusok, ti vállaltok...

Kozmetikusok, ti vállaltok náthás, beteg vendéget?

Figyelt kérdés
Főleg persze télen, de még most is felhívnak, hogy jaj csak most az egyszer, sürgős stb. Aztán persze megjelennek Folyamatosan folyó orral, és persze én is el tudom ilyenkor kapni.

2018. júl. 2. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha náthás akkor igen, mivel azt nem tudom elkapni, mivel megfázás okozza. Vírusos, bakteriális fertőzött vendéget nem. Ha mègis úgy alakul( nem szól) akkor kisebb dolgot megcsinálnék szigorúan kesztyűben és arcmaszkban, de nagykezelést nem. Kiemelten figyelek amúgy is a fertőtlenítésre, de télen citromfüvet is párologtatok, mivel antibakteriális és fertőtlenítő hatású.
2018. júl. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1es valaszolo, ez most komoly? A megfazast is virus okozza! Gratulalok, ulj le, egyes.
2018. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!