Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az államon nem rég nött egy...

Az államon nem rég nött egy szőrszál amit kiszedtem csipesszel mert nagyon idegesitett azota megerosodott egy picit, ugy láttam. Szerintetek mit kezdjek vele? Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem is van kb. 6-7 ilyen szál. Nagyon kínos, én is tépkedem. Csak több lesz.
2018. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nos nekem egy nagy rakás szőr van az arcomon, de talán ez a természet rendje. Hány éves vagy? Ja és persze nem mindegy, hogy fiú vagy lány ;)
2018. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19/L elegge zavaro :(
2018. júl. 3. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg vele együtt élni. Ha megnő, kiszeded, aztán kész. Majdnem minden nőnek van 1-2 ilyen szál, ebben semmi ciki nincs.
2018. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Karós Vlad válasza:
0%
Borotváról már hallottál?
2018. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van. Kinek több kinek kevesebb. Van akinek feltűnőbb van akinek nem. Ez ilyen.... tepd ki amikor elojon.
2018. júl. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kijon, kiteped és kész. Újra és újra.
2018. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van, elég sok, én is tépkedem. L.
2018. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is sok van az államom. Amint meglátom tépem kifele.

Aki meg a borotvát javasolta, valószínűleg még ő nem hallott a negatív hatásáról...

2018. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A borotvától nem nő gyorsabban, erősebben a szőr - sem attól, hogy kitéped (szimplán, amikor eltávolítod, már el van vékonyodva a vége, amikor meg újból kinő, még nem, ennyi a titok). Mégsem tesz jót az arcbőrödnek, ha folyton kínzod, próbáld ki a szőkítést esetleg. Én békén hagyom a "bajuszom", rajtam kívül kevesen veszik észre, annyit meg nem ér, hogy miatta tönkretegyem a bőröm és ragyás, vörös képpel járkáljak (ja igen, hozzáteszem, nekem így reagál a szőrtelenítésre). Lányok, a csupaszság nem egy természetes adottság, csak egy hülye elvárás és a valóságban a normális embereket nem fogja elborzasztani az az 1-2 szőrszál, ha az alapvető higiénia és igényesség megvan. Csak halkan mondom...
2018. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!