Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a kis mell hátrányai?

Mik a kis mell hátrányai?

Figyelt kérdés
Mindenki azt regéli, hogy derossz nagy mellűnek lenni,mert sok mindenben akadályoz. De biztos van hátulütője a kis mellnek is.
2018. júl. 4. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudsz olyan ruhát felvenni ami mélyen dekoltált vagy ki van vágva a háta. Eláll a melltartó.

Nem érzed jól magad a bőrödben, nem érzed magad nőnek.

2018. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Esztétikai hátulütői vannak elsősorban. A dús keblek sokkal nőiesebbek, erotikusabbak a legtöbb férfi számára. Ez pedig nagyon sok kismellű nő önbecsülésén ront. Nem véletlenül nagyobbíttatják annyian.


Persze majd biztos jól lepontoznak, meg leírják páran, hogy nekik csak a kis mell tetszik, meg hogy a nagy lóg, stb. Nagy itt a kis mell propaganda, hetente több olyan vélemény nyilvánító kérdést olvasni, amit lapos lányok tesznek fel, ami alatt degradálják a dús kebleket. De attól én még sosem cserélném le (és szerintem még vagyunk egy páran) egy B-sre az E-s melleimet. :)

2018. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyetlen problémám vele, amit az első válaszoló is írt, hogy sokszor nem tudok olyan ruhát felvenni ami tetszik. Nem csak a mély dekoltázs nem előnyös, hanem vannak olyan ruhák is, amik egyáltalán nincsenek kivágva, mégis úgy néznek ki rajtam, mint amit csak "rám dobtak", esztétikusabbak lennének nagyobb mellel.

De ettől még nőnek érzem magam, nem zavar a kis mell.

2018. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem 70/A mellem van.

Azokat a ruhakat, amelyek kifejezetten mellreszesek ugymond, nem lehet nagyon felvenni, csak nagyon durva push uppal.

Valo igaz, hogy onbizalomhianyt okozhat a kismell, habar en imadom, hogy szinte lapos vagyok, legalabb komolyabban vesznek.

Talan ami zavar, hogy alacsony vagyok es emiatt neznek sokszor kislanynak a korom ellenere.

De a melyek dekoltalt resszel egyaltalan nem ertek egyet.

Szerintem egy nagyon mely V nyaku felso vagy ruha egy nagyobb mellu lanyon izlestelen, ribizlis, kisebb mellel viszont vallalhato, en is rendszeresen hordok V kivagasu foleg szuk felsoket, melltarto nelkul.

Es a hat nelkuli felsoknel is elony a kis mell, hiszen nem kell melltarto, nem latszik a pant.

2018. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
65%
70A-val azt mondanám hogy eddigi életemben az egyetlen dolog amivel a mellem miatt szívtam, az a gyökér osztálytársaim csúfolása volt. Amúgy soha semmiben nem hátráltatott, igaz írták itt előttem hogy bizonyos ruhákat nem tudnék felvenni de nekem azok pont nem tetszenek. Én marha jól elvoltam velük és tinikoromban inkább attól féltem hogy nagy mellem lesz.
2018. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor olyan ruhát szeretnék félve ni, amiben a nagyobb cicik jobban mutatnak... De nem viselek olyan ruhákat, és nincs vele gond.
2018. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsik, és most elgondolkodtam, de igazából semmiben nem zavarnak. Tízenéves korban szokott ez probléma lenni, nos, én akkoriban sportoltam, így már akkor is előnyösnek éreztem. Kivágott felsőket semekkora mellel nem hordanék. És idősebb koromban sem kell majd aggódni miattuk. :) Biztos van olyan pasi, akinek nem tetszenék, mert a nagy melleket szereti, de így is elég sok bókot és "ajánlatot" kapok, szóval ők nem is hiányoznak. :)


Ennek ellenére azt mondom, a nagy melleknek is meg lehet találni az előnyeit. Igazából minden lány esetében az összehatás és a kisugárzás a lényeg, nem egy-egy részlet. :)

2018. júl. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Második válaszoló azt mondja nem cserélné le az E-s (atyavilág :D) melleit B-re. Nos én az A-s méretemet szívesen lecserélném B-re :D nagyobbról álmodni se mernék de igazából nem is akarok csak egy normális méretet. Dehát ez jutott, tizenéves korom óta igyekszem elfogadni, nagyjából már sikerült, de szerintem főleg a páromnak köszönhetően :)
2018. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Páromnak nagy van. A pici kényelmes, sport és alvás közben. Ő például nem tud hason aludni. Barátnőjének kicsi van. Nehezen talál ruhát. Volt, hogy a gyerek méret kellett neki.
2018. júl. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!