Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hippi, vagy valami más?

Hippi, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Már egész kiskorom óta hippinek vallom magam,azon belül is darknak,akik hippi létük ellenére sötéten,de díszítetten,mintásan öltözködnek és a belső békéjüket sötétebb dolgokban lelik meg. Rettentően lázadó típus vagyok, és a természetet is nagyon imádom. Szabadidőmben a barátaimmal chillelünk a határban, vagy egy kisebb városban, illetve ha egyedül vagyok(mert szeretek egyedül lenni),akkor művészetekbe feledkezem. Legfőképp az írás és a festés foglalkoztat,romantikus regényeket,novellákat,verseket írok és természet/tájképeket alkotok. Rajzolni is sokat szoktam,ott portrékat készítek.És végül a fotózás,ami foglalkoztat még,az eget szoktam,meg virágokat és fákat,mert csodálatosnak tartom őket. Viszont az általános hippi leírással pár pontban szembejövök,mivel például piros a hajam,a zenei ízlésem a metált és a rockot részesíti előnyben,de hallgatok indiet és R&B-t is kisebb mennyiségben,illetve ezeken kívül is van 1-2 dolog,ami nagyon nem hippis,én mégis teljesen annak érzem magam.Szerintetek?

2018. júl. 22. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annak érzed magadat aminek akarod.

De a darknak semmi köze a hippiséghez.

A dark elnevezés a dark wave-böl ered.

A dark wave pedig a new wave-böl és a post-punkból jött létre


Olyan művészléleknek gondolhatod magadat aminek akarod de szerintem felesleges ez a cimkézgetés.

Te te vagy.

Nem pedig egy irányzat egy cimke.

Persze nyilván szerethetsz egy egy szubkultúrát de szerintem nem kell csak az adott szubkultúrával azonosítanod magadat


Mondom ezt úgy hogy hozzám is nagyon közel áll a goth/dark szubkultúra. Többnyire ilyen zenéket hallgatok meg rengeteg féle metalt (főleg gothic, black és death meg doom metalt) és így is öltözködöm (kinézetileg a romantic goth és a vampire goth irányzat áll közel hozzám egy kis trad gothal fűszerezve. Jó kb zeneileg is hasonló a világom)

Mégsem kategorizálom be magamat semminek sem mert szerintem felesleges.


Az jó ha van egy egyedi látásmódod mert ettől csak színesedik a személyiséged. Éppen ezért szerintem hagyd a cimkézést.

2018. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De ha már olyan nagyon akarod magadat bekategorizálni valaminek akkor könyörgöm néz utánna annak aminek vallod magadat.


Mert tényleg semmi köze a darknak a hippiséghez.


Jó jó van olyan hogy hippie goth de az már más tészta.


Kérlek tájékozódj mielött magadra aggatsz ilyen jelzőket. És ezt most nem ge cizésből meg kioktatásból mondom. Hanem tényleg jóindulatból. Csak sajnos sokszor nyers a stílusom.

2018. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!