Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelent az alábbi vízállóság?

Mit jelent az alábbi vízállóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 1 seiko 5ös órám. Nem egy mai darab pontos korát sajnos nem tudom. Az érdekelne hogy mit jelent pontosan a water resistant a 7009-31170 (A2) jelölés?


ui: Most voltunk nyaralni és magammal vittem a tengerbe huzamosabb ideig is víz alatt volt és nem lett baja de úgy tudom hogy nem kellett volna bírnia. Csak szerencsém lett volna vagy rosszul tudom?



2018. júl. 24. 18:53
 1/6 anonim válasza:
0%

Szerintem hagyd az egészet és ne érdekeljen az óra!

A lényeg hogy ne essen szét

Amúgy nem tudom a választ de lehet a nyomás van oda írva

2018. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Tengerben ésszel kell feszelegni az órával, mert beázás esetén a sós víz napok alatt tönkreteszi.

2018. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat de sajnos nem kaptam választ a kérdésemre. Illetve a link szerint már réges régen gatyára kellett volna menjen. Ez a szabvány rendszer úgy látom hogy kivan hegyezve a garira hogy semmikép sem tudja az ember megfogni őket ha beázik.

Egyszer azt írja 3barig véd utána meg hogy csapalá se tartsa az ember! Nevetséges.


Szerencsémre a japánok tudnak valamit mert semmi baja sem lett a kütyünek úszás+labdázás és merülés 1_2 méteren.


De azért köszönöm a válaszokat.

2018. júl. 26. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Választ kaptál. Adott felirat, adott értelmet jelent, annak megfelelően kell kezelni. Ennél többet vagy biztatóbbat senkitől sem fogsz hallani. Az, hogy a tiéd többlet terhelés mellett is működik, annak örülj, de erre nem fogsz kapni sehol hivatalos megnyugtatást. Azt neked egy órás sem fogja mondani, hogy az adott jelzésre bátran lehet tojni, mert úgyis ki fogja bírni. Ettől függetlenül természetesen a gyártó beszerelhet erősebb tömítést a biztonság kedvéért, te nyilván így jártál.

[link]

2018. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na és az én jelölések melyikbe tartozik?

Mivel itt az iso jelölések vannak feltüntetve de a water resistant A nem található meg köztük.

2018. júl. 26. 08:16
 6/6 A kérdező kommentje:
A válasz végén csupán az én saját véleményem erről as rendszerről nem az a besorolás érvényes az órára mivel nem az van rá írva hogy water resistant 3atm hanem hogy water resistant A ez lett volna a kérdés én is tudom a wikipediat linkelgetni de ott nem található meg ez a jelölés.
2018. júl. 26. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!