Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet kanken táskát venni?

Hol lehet kanken táskát venni?

Figyelt kérdés
Szóval Magyarországon lehessen megvenni és 20.000-be kerüljön eredeti legyen és ne legyen használt

##táska#kanken
2018. júl. 28. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam a jófogáson,új,címkéset,de nagyon kell vigyázni,nehogy átverjenek. Ha esetleg a jófogás mellett döntesz,csak úgy vedd meg biztosan,hogy találkozót beszélsz meg, és van,,bizonyíték" a termék eredetiségéről.


Ha nem bízol az emberekben, akkor én neten min. 25000 láttam (volt 20000-ért, de az elfogyott). Esetleg különböző outletekben is lehet, vagy figyeld a leárazásokat.


Ha pedig, csak azért szeretnél kankent, hogy ,,menőzz" , akkor vehetsz minit, annak az alapára 20000. (Semmi bajom azzal,ha ezért szeretnéd)



Tudom elég hosszú,és kusza lett, bocsi :)

2018. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!