Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki a lábfejét fotón kiposztol...

Aki a lábfejét fotón kiposztolja (pl pihenés, nyaralás, két mezít láb látszik meg az égbolt, vízpart) az nem gondolja, hogy a lábujjainak a formája, görbületei, lábfeje részletei akár elemző tekintet alá eshet?

Figyelt kérdés
Manapság marha "eredeti" ötlet (komolyan az instarepeat-on lenne a helye) hogy boldog boldogtalan lefotózza a mezítlábát napozás közben, vagy heverészés közben és kiposztolja. Viszont így a lábfej hibái, lábujjak görbületei stb stb minden részlet látszik a képen, akár korlátlan elemző nézegetést lehetővé téve. Ha már a lábujj lábfej nem annyira szemérmes takargatnivaló az utcán, lásd papucs és szandáldömping, de ott mozgásban van. A fotón azonban nem.,ez nem zavarja az így posztolókat?

2018. júl. 30. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én nem posztoltam még ilyen képet, mert nem szokásom ilyesmiket kirakni, de ez a része abszolút nem tart vissza. Felőlem korlátlanul elemezgetheti a lábujjam görbületeit bárki, akinek erre kapacitása van.
2018. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretem ezen női lábakat, talpakat nézni, és szerintem jók ezek a képek, azon kívül, hogy semmi értelme...
2018. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Ki csinál ilyet? :D Láttam már ilyen fotót, de nem kezdtem el elemezni a lábujjait! xD Nagyon beteg dolog, már ne is haragudj!
2018. júl. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Te hülye vagy.

Sok ilyen kép van, de szerintem még egy lábfétises is leszarja azt, amiről írsz.

Ha azt írtad volna, hogy igénytelen, azt mondom oké, de ilyen hülyeséget.

2018. júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer az egyik ismerősöm is kiposztolta a lábát... és olyan volt mint valami rágcsálóé🤤😝😨😵

Sajnos megláttam...

2018. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!