Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagon felüli szépségű...

Átlagon felüli szépségű lányok, ti hogyan gondoljátok, jó ilyen szépnek lenni, vagy lennének inkább átlagosak?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdezzek benneteket, én tényleg nem tudom, hogy jó-e szépnek lenni, vagy inkább nem

2018. aug. 5. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
szerintem a legjobb érzés a világon, ha belenézel a tükörbe és elégedett vagy magaddal :D nagy igényt, pénzt, és energiát fektetek abba, hogy jól nézzek ki. vannak páran, akik elítélnek a külsőm miatt (90%-ban igénytelen lányok), de többnyire pozitívak a vissza jelzések. van pár bolond ‘zaklatóm’ de kb ennyi. szerencsés genetikával rendelkezem, fiatal vagyok, egészséges és sokat lendít rajtam a stílusom, ha nem foglalkoznék magammal ennyit átlagos külsőm lenne.
2018. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ
2018. aug. 5. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Én genetikailag vagyok “szép”természetes az arcom és semmit sem csináltattam magamon,ennek ellenére úgy tudok akár reggel is tükörbe nézni,hogy tetszik az amit látok.Persze az,hogy a szüleimtől jó géneket örököltem,nem jelenti azt,hogy nem kell foglalkoznom a bőrömmel,mert de rendszeresen járok kozmetikushoz és gondoskodom a bőrömről,de míg más szenved a szépségért nekem hálisten nem kell.Semmi pénzért nem lennék átlagos lány,így szeretem magam ahogy vagyok.
2018. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves lányok akik kommenteltetek. Küldenétek nekem privibeb képet az arcotokrol? Köszi 25 L :)
2018. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálam is genetika, szinte egyáltalán nem sminkelem magam. Rengetegen mondják körülöttem, hogy szép vagyok, és őszintén én is annak látom magam. Persze ez nem azt jelenti, hogy másokat rondának tartok, mert a szépség még mindig szubjektív. Meg amúgy sem dolgoztam meg “ezért”, szóval nincs mire büszkének lennem, maximum hálás lehetek a sorsnak, hogy jók a génjeim.
2018. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez pont olyan kérdés amire nincs jó vagy rossz válasz, ide bárki írhatja magát átlagon felüli szépnek mert a szépség talán a legjobban relatív a világon!?minden nő megosztó a világon valakinek átlagon felüli szép valakinek nem. Nincs olyan nő aki a világon mindenkinek átlagon felüli szép lenne még tényleg a leghíresebb modellek sem!
2020. aug. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan sirva olvasom el a válaszokat.
2020. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!